Школа Дебатів МРІ

  Міжнародний республіканський інститут в Україні (IRI), за підтримки Агентства Сполучених Штатів з Міжнародного Розвитку (USAID), у рамках нової програми для молоді запрошує до участі у навчанні та дебатах політичних та громадських лідерів, експертів, представників політичних партій віком від 18 до 35 років. Метою програми дебатів МРІ є розвиток потенціалу молоді та підвищення якості політичної дискусії, розвиток культури дебатів, критичного мислення та зменшення рівня політичного популізму в країні.

  Учасники програми візьмуть участь у Дебатній школі де матимуть можливість: навчитись працювати у команді; покращити ораторські здібності; навчитись відстоювати позицію; структурувати та презентувати власні ідеї і доносити їх до аудиторії; розвинути критичне мислення та навчитися протидіяти критиці; розвинути навички самопрезентації, самоконтролю та роботи з камерою.

  Після навчання учасники програми візьмуть участь у політичних дебатах на телебаченні. Загалом, буде проведено 15 дебатів (два півфінали та фінал у кожному регіоні – Західний, Південний, Центральний та Східний) у два раунди: у першому раунді півфіналу візьме участь кожна команда, та буде визначена команда-півфіналіст. Дві команди-півфіналісти будуть змагатися у фіналі на телебаченні у кожному з регіонів. Фіналісти регіонів будуть запрошені на фінал національних дебатів, який відбудеться у Києві. Кожні дебати будуть присвячені різним питанням місцевої, загальнонаціональної та міжнародної політики.

  Умови участі

  Учасником/ницею може бути особа віком від 18 до 35 років, яка належить до політичної партії або молодіжної організації партії з досвідом громадської або політичної діяльності від двох і більше років.

  Для участі у конкурсі необхідно:

  • заповнити аплікаційну форму;
  • подати рекомендаційний лист від офіційного представника політичної партії або молодіжної організації партії;
  • записати відео до 30 секунд (на телефон або камеру) з відповіддю на питання: Чому мені важлива участь у програмі дебатів?

  До участі у програмі буде відібрано 64 учасника/ці з усіх куточків України та буде сформовано 16 команд – по 4 команди у кожному регіоні. 

  Навчання відбуватиметься у Львові, Харкові, Одесі та Чернігові.

  Усі витрати, пов’язані з навчанням, проживанням, харчуванням та проїздом на всіх етапах програми, оплачуються МРІ.

  Для участі у семінарі необхідно заповнити Аплікаційну форму до 13 січня (неділя) 2019 року включно.

  Про результати відбору учасників буде повідомлено до 18 січня 2019 року. МРІ в Україні залишає за собою право не пояснювати причину відмови участі в програмі.

Джерело: https://www.iri.org.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *