Набір на навчання для лідерок «ЛЕСЯ: Лідерка, Ефективна, Сильна — Я»

Віриш у силу жіночого лідерства? Прагнеш допомогти своїй громаді та нашій країні подолати чи не найскладніші виклики, які стоять перед нами? Потребуєш єднання з лідерками-однодумицями? Тобі стане в нагоді ЛЕСЯ!

Поспішай долучитися до навчальної програми Національного Демократичного Інституту (НДІ) «ЛЕСЯ: Лідерка, Ефективна, Сильна  Я».

ЛЕСЯ — це унікальна програма для лідерок, які змінюють свої громади.  Це не просто навчання, а й простір для самопізнання і саморозвитку у колі однодумиць  таких же ініціативних та цілеспрямованих лідерок. На тренінгу ти:

  • дізнаєшся про особливості жіночого активізму,
  • відновиш свої внутрішні ресурси,
  • опануєш ефективні інструменти впливу на прийняття рішень.

А ще розробиш власний план дій лідерки для підтримки себе та інших жінок у громаді і матимеш підтримку для його реалізації!

Нашій країні потрібні лідерки  ефективні і сильні  тобто саме ти!

Програма відбувається в межах проєкту «Просування участі жінок та ЛГБТК+ спільнот у політичному та громадському житті в Україні». До заходів уже долучилися сотні лідерок. Запрошуємо активісток та місцевих депутаток із різних областей України до участі в триденних тренінгах, котрі НДІ планує проводити на мальовничій Львівщині!

 

Можна обрати такі дати тренінгів:

  • 12-14 жовтня (кінцевий термін реєстрації  20 вересня)
  • 26-28 жовтня (кінцевий термін реєстрації  4 жовтня)
  • 9-11 листопада (кінцевий термін реєстрації  18 жовтня)

Для участі потрібно заповнити реєстраційну анкету за посиланням

Тренінги відбудуться в готельно-рекреаційному комплексі. Участь є безкоштовною. Організатори/ки покривають вартість проживання, харчування, забезпечують необхідними матеріалами для навчання, а також компенсують вартість квитків.

У разі виникнення запитань, будь ласка, звертайся до Ангеліни Васьковської за адресою: avaskovska@ndi.org.


Ця програма здійснюється в межах проекту Національного Демократичного Інституту (НДІ) завдяки щедрій підтримці британського народу через Міністерство закордонних справ, у справах співдружності та розвитку (FCDO). 

Національний Демократичний Інститут є некомерційною, неурядовою організацією, яка працює задля посилення демократичних інститутів у всьому світі шляхом залучення громадянського суспільства, сприяючи відкритості та підзвітності влади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *