Конкурс тревел грантів для активісток і представниць жіночих/феміністичних організацій

Український Жіночий Фонд оголошує постійно діючий конкурс тревел грантів для активісток і представниць жіночих/феміністичних організацій в рамках Проєкту «Голос жінок і лідерство – Україна».

Підтримка в межах тревел грантів може надаватись представницям жіночого/феміністичного руху, які послідовно діють в напрямку забезпечення прав жінок та ґендерної рівності в Україні.

Передбачається, що участь у заході сприятиме роботі залучених активісток/експерток із забезпечення прав та можливостей жінок та дівчат та просування ґендерної рівності в Україні, а набутий досвід/напрацювання поїздки будуть поширені серед учасниць жіночого/феміністичного руху України, зокрема серед існуючих мереж та коаліцій.

Активістка/експертка може скористатись підтримкою в рамках програми не більше трьох разів на рік.

Сума гранту: до 3 000 канадських доларів (еквівалент в грн.)

Кінцевий термін подання пропозицій: не пізніше ніж за два тижні до запланованої поїздки. У разі, якщо заявка буде підтримана, але грантова угода до поїздки не буде підписана, вона може бути підписана після поїздки, із перерахуванням коштів грантеру  в межах затвердженого бюджету.

Тревел гранти є індивідуальними, проте з метою кращої координації з рухом, ми  запрошуємо подаватись до участі у конкурсі офіційно зареєстровані жіночі громадські організації з усіх регіонів України, які мають спрямованість (відповідно до статуту) на захист прав жінок та/або просування гендерної рівності, не пов’язані з державними установами та політичними партіями, та готові взяти на себе адміністрування гранту для своєї представниці, або активістки.

УЖФ визначає жіночими ті організації, метою яких (відповідно до статуту) є захист прав жінок та/або просування гендерної рівності. Професійні асоціації жінок не вважаються жіночими організаціями, якщо вони не доведуть, що дотримуються феміністичних принципів та, окрім надання послуг жінкам, розширюють їх права.

 

Критерій оцінки заявок Максимальний показник
Відповідність заявки пріоритетам/меті конкурсу 20
Важливість заходу для просування прав жінок в Україні 20
Приналежність учасниці до жіночого/феміністичного руху України 20
Передбачена активна участь у заході (виступ, презентація, участь у робочі групі тощо) 20
Ефективність очікуваних результатів поїздки для просування прав і можливостей жінок в Україні 20
Всього 100

В рамках конкурсу не підтримуватимуться: надання заохочень державним службовцям; підтримка політичних партій; ініціативи, які спрямовані на підтримку професійних асоціацій жінок і не є феміністичними; ініціативи, що шкодять навколишньому середовищу; участь членкинь мережі/коаліції у зустрічі цієї мережі/коаліції  та інших внутрішніх заходах певної організації/мережі.

Допустимі витрати: витрати, пов’язані з поїздкою, в тому числі купівля квитків економ класу, поміркована оплата проживання, реєстраційний збір, оформлення страховки на час поїздки, тощо.

Недопустимі витрати: будівництво, придбання обладнання/активів на суму понад 1 000 канадійських доларів, оренда офісу.

Процедура подачі заявок:

Для участі у конкурсі зацікавленим організаціям необхідно:

♦  Зареєструватись в онлайн системі подання проєктів Українського Жіночого Фонду за посиланням: https://uwf.org.ua/grantees/. Якщо Ви вже реєструвались у базі раніше – використайте для подачі аплікаційної форми ідентифікатор організації, який надійшов після реєстрації на вказану Вами електронну адресу. Якщо Ви з якихось причин не можете зареєструватись, або при спробі реєстрації система видає повідомлення про те, що організація з таким ЄДРПОУ уже існує – зверніться до грантової менеджерки УЖФ за адресою grants@uwf.org.ua

♦  Ознайомитись з Пам’яткою для аплікантів у розділі “Дивитись додаткові файли” на цій сторінці .

♦  Заповнити онлайн-аплікаційну форму на цій сторінці.

УЖФ підтвердить реєстрацію заявки електронним листом.

Усі заявки будуть розглянуті Експертною Комісією.

У межах процедури належної перевірки, УЖФ здійснить оцінку управлінської та фінансової спроможності організації, рекомендованої для підтримки. Буде підтримано проєкт тільки тієї організації, яка успішно пройде оцінку управлінської та фінансової спроможності.

УЖФ залишає за собою право:

♦  продовжити конкурс та/або рекомендувати перегляд заявок, базуючись на результатах оцінки;

♦  робити запити щодо додаткової інформації від апліканток/ів для належного розгляду заявки;

♦  не повідомляти про причини відхилення.

Запитання: будь ласка, надсилайте запитання на електронну скриньку grants@uwf.org.ua із зазначенням назви конкурсу («Тревел гранти»).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *