Літня школа для майбутніх соціальних працівників та психологів

  КОЛИ 16 липня 2019 (All day) – 19 липня 2019 (All day)

  ДЕ Івано-Франківська область, Україна

  ОРГАНІЗАТОР(И) Координатор проектів ОБСЄ в Україні

  Захід має на меті ознайомити майбутніх соціальних працівників та психологів з кращими європейськими практиками роботи працівників соціальної сфери при наданні послуг та психологічної допомоги постраждалим від торгівлі людьми.

  Протягом чотирьох днів учасники заходу матимуть можливість отримати додаткові знання у сфері протидії торгівлі людьми, зокрема, що стосується тенденцій та ризиків даної проблеми, шляхів уникнення потрапляння в такі ситуації та про наявні можливості отримання допомоги. Учасників також буде ознайомлено з кращими європейськими практиками роботи соціальних працівників та психологів при наданні соціальних послуг та допомоги постраждалим.

  До участі в літній школі запрошуються студенти старших курсів вищих навчальних закладів за напрямком підготовки працівників соціальної сфери та психологів. Заявки будуть розглянуті на конкурсній основі. Всі апліканти до 18 червня 2019 року включно повинні заповнити Гугл форму: https://forms.gle/44bncsHUFQUm7xsJ8 Про результати відбору успішних кандидатів буде поінформовано до 25 червня 2019 року.

  Вимоги до учасників:

Літня школа відкрита для студентів 4-5 курсів вищих навчальних закладів за напрямком підготовки працівників соціальної сфери та психологів. Робоча мова школи – українська.

  Заявка повинна складатись з:

  • Заповнена аплікаційна форма
  • Мотиваційний лист (не більше 500 слів) із зазначенням мети участі у заході та очікувань від нього;
  • Перевагою буде наявність Сертифікату про проходження онлайн курсу для вчителів «Протидія торгівлі людьми в Україні» (курс розміщений на сайті EdEra);

  Витрати учасників:

Участь в літній школі є безкоштовною. Дорожні витрати, поселення та харчування забезпечуються організаторами.

 Контактна інформація: Із запитами про додаткову інформацію, прохання звертатися до:  Сергій Гриненко, Національний спеціаліст проектів, Програма «Безпека людини» Координатора проектів ОБСЄ в Україні, Serhiy.Grynenko@osce.org.

  Захід організовується в рамках проекту Координатора проектів ОБСЄ в Україні  «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми  в Україні», що реалізується за фінансової підтримки Міністерства міжнраодних справ Канади та Місії США в ОБСЄ. Загальною метою проекту є посилення спроможності органів державної влади у сфері протидії торгівлі людьми, а також посилення спроможності державних органів та громадських організацій надавати відповідну допомогу постраждалим від торгівлі людьми.

Джерело: https://www.osce.org/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *