ЛІТНЯ ШКОЛА В ГРУЗІЇ ЩОДО ВПЛИВУ МОЛОДІ НА ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ

  В рамках проекту «Assessing the Needs of Youth in the EaP» у липні 2019 року молоді активістки та активісти зберуться в Кутаісі (Грузія) на Літню школу впливу молодого покоління на прийняття рішень в країнах Східного Партнерства.

  До участі запрошуються активні громадяни з Азербайджану, Грузії, Молдови та України віком 16-30 років, які володіють англійською мовою на достатньому рівні та мають на меті впливати на зміни в своїх громадах, країнах та на міжнародному рівні.

  Проект «Assessing the Needs of Youth in the EaP» ставить за мету зміцнити роль молоді в прийнятті рішень. Він спрямований на проведення аналізу потреб молоді, підсилення нового покоління щодо впливу на прийняття рішень та просування механізмів діалогу між громадянським суспільством країн Східного Партнерства.

  В рамках Літньої школи відбудуться лекції від ключових експертів та запеклі дискусії, тематичні воркшопи та проведення польових досліджень, зміцнення міжкультурного діалогу та вивчення досвіду молодіжних ініціатив, а також розробка плану залучення молоді до роботи національних платформ Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства (EaP CSF).

  Для участі у проекті потрібно:

– подати заявку на участь в Літній школі;

– взяти участь у пілотному досліджені потреб молоді в Україні.

Останній день подачі заявок – 14 червня 2019 року.

  Витрати на переліт, харчування та проживання учасниць та учасників, які будуть відібрані до участі в Літній школі, покривають організатори завдяки підтримці Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства (EaP CSF) та фінансовій підтримці Європейського Союзу. Перевага надається учасникам та учасницям з малих громад та постраждалим в наслідок конфлікту на сході України.

У разі виникнення запитань, звертайтесь за електронною адресою stan.art.group@gmail.com.

Організаторами Літньої школи впливу молодого покоління на прийняття рішень в країнах Східного Партнерства вситупають: Local Democracy Agency Georgia (Georgia), Молодіжна організація «СТАН» (Ukraine), National Youth Council of Moldova (Moldova) та Regional Human Rights and Media Center (Azerbaijan).

Джерело: http://stan.org.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *