Літня школа «Зелена академія 2019»

  Heinrich-Böll-Stiftung Ukraine запрошує до участі у другій українській Зеленій академії — літній школі про цінності та підходи зеленої демократії та їхній потенціал для розвитку власних проектів.

  Школа відбудеться 30 червня — 7 липня 2019 року в Карпатах.

 «Зелена академія» — це простір неформальної освіти, де ми, в атмосфері ненасильства, критичності, поваги до різноманіття та уваги до потреб одне одного, досліджуватимемо 4 основні зелені підходи: гендерну рівність, партисипацію, ненасилля та екологічність», — обіцяють організатори.

  Подати заявку на участь можна тут.

  Хто може подаватися:

 Люди, які поділяють цінності недискримінації, гендерної рівності, ненасильства, поваги до інакшості, дбайливого ставлення до довкілля, а також усвідомлюють важливість залучення до прийняття спільних рішень. Зелена академія дружня до батьків з дітьми, ЛГБТКІ-спільноти, людей з інвалідністю, представників/-ць інших маргіналізованих груп. Також приймаються заявки від громадян/-ок інших держав, що тривалий час працюють в Україні та на її користь.

 До участі запрошують активістів/-ок, дослідників/-ць, підприємців/-ок, журналістів/-ок, аналітиків/-инь, митців/-сткинь, державних службовців/-иць, студентів/-ок та інших зацікавлених.

  Дедлайн: 6 травня 2019 року, 23:59.

 Відбір слухачів/-ок академії відбуватиметься за конкурсом. Планується обрати 22 учасників/-ць на основі їхньої вмотивованості до участі, критичності, активної і відповідальної позиції, а також попереднього досвіду роботи. Учасниками/-цями академії можуть стати лише повнолітні.

Участь у Зеленій академії є безкоштовною.

Фонд забезпечує учасникам/-цям проживання та харчування на час навчання.

У разі виникнення запитань чи коментарів, пишіть на адресу: zacademy.hbf@gmail.com.

Більше інформації про академію на Facebook-сторінці події.

Джерело: https://50vidsotkiv.org.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *