Оголошено набір партнерів програми “Активні Громадяни” Британської Ради

  НОВИЙ КОНКУРС ПАРТНЕРІВ ПРОЕКТУ «АКТИВНІ ГРОМАДЯНИ»

 «Активні громадяни» – програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку.

 Британська Рада оголошує відкритий конкурс партнерів програми на 2019-2020 роки та запрошує громадські організації, молодіжні центри та заклади вищої освіти до участі.

  Проект передбачає проведення у 2019-2020 роках тренінгів із програми «Активні Громадяни» у громадах, семінарів для фасилітаторів (представники партнерських організацій, які проводять тренування активних громадян) партнерських організацій, участь найкращих фасилітаторів у міжнародних семінарах з підвищення кваліфікації, здійснення національних та міжнародних навчальних візитів активних громадян до інших країн-учасниць проекту.

  Дізнайтеся більше про програму «Активні Громадяни» тут.

  Стати партнером можна, заповнивши анкету за посиланням:

  Останній термін прийому заявок — 30 квітня 2019 р, 23:59. 

  Результати відбору партнерів будуть оприлюднені протягом двох тижнів після дедлайну.

 Потенційні партнери проекту мають надати для роботи в проекті принаймні двох фасилітаторів, для яких Британська Рада проведе 03 – 07 червня 2019 року у м.Київ національний семінар для фасилітаторів проекту «Активні громадяни». У подальшому партнер повинен надавати підтримку фасилітаторам у проведенні локальних тренінгів за програмою «Активні Громадяни». Інформація про наступні сесії семінару буде надана відібраним партнерам.

  Результатом тренінгів в локальних громадах повинні бути проекти соціальної дії направленні на покращення життя громади. Ці проекти повинні координуватися та підтримуватися партнером

  Британська Рада здійснюватиме часткове фінансування обраних проектів. Їхнім пріоритетним напрямком є сприяння міжкультурному діалогу в межах країни, побудова відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, розвиток громад та соціальну активність.

Для участі у конкурсі потенційних партнерів проекту «Активні Громадяни» в 2019-2020 рр. організації повинні відповідати наступним критеріям:

  • Бути зареєстрованим відповідно до українського законодавства та здійснювати свою діяльність в Україні; заявки від фізичних осіб не прийматимуться.
  • Відсутність конфлікту інтересів у випадку участі в проекті в якості одержувача гранту;
  • Бути в стані гарантувати участь координатора проекту та двох фасилітаторів;
  • Бути в стані виділяти зі свого боку робочий час власних співробітників, надавати приміщення, тощо для забезпечення ефективної реалізації проекту, а також проводити моніторинг, оцінку та звітування в рамках проекту;
  • Прийняття вимог щодо прав інтелектуальної власності та інших політик Британської Ради викладених в угоді про партнерство, що знаходиться нижче.

Крім того, заявки повинні бути:

  • отримані у встановлений термін;
  • повністю заповнені.

  У разі виникнення запитань, просимо звертатися за електронною адресою: activecitizens@britishcouncil.org.ua 

partnership_agreement_ac_19-20_april_0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *