Медіашкола «Відкритий світ» для представників благодійних та громадських організацій

  Благодійна організація «МБФ «Час служити» запрошує громадські та благодійні організації взяти участь у проекті «Відкритий світ», який організовано за підтримки Svenska institutet (Швеція). Мета проекту: зміцнення співробітництва НУО та засобів масової інформації, а також озброєння НУО ефективними інструментами комунікацій та інформування.

  До участі у проекті запрошуються організації, які надають послуги соціально незахищеним верствам населення і не мають досвіду проведення інформаційних кампаній. Географія проекту: східні, південні та північні регіони України.

  • Для чого і як НУО співпрацювати з медіа?
  • Як організувати і провести успішну інформаційну кампанію?
  • Як створити якісні відео- та фотоматеріали?
  • Чи потрібен PR благодійним та громадським організаціям?
  • Як підтримувати довіру громади до організації?
  • Як неурядовим організаціям презентувати себе у медіа?
  • Що таке медіапланування для НУО?

  Викладачі школи – експерт, засновник школи журналістики зі Швеції Торбіан Столпе, українські громадські активісти Уляна та Віталій Пчолкіни, журналіст, редакторка проекту Радіо Свобода Олена Юрченко. Протягом навчання учасники складуть свої власні медіа-плани, сценарії інформаційних кампаній, комунікативні стратегії, навчаться писати прес-релізи, співпрацювати зі ЗМІ, залучати волонтерів, створювати власні сайти, фото- та відеоматеріали, використовувати соцмережі для інформування про діяльність організації та залучення волонтерів, вести свої сторінки в соцмережах.

  Цей навчальний курс розроблений спеціально для українських громадських організацій і відпрацьований на практиці на курсах медіашколи, в якій брали участь НУО з різних областей України. Їхні відгуки свідчать про те, що отримані знання та навички добре працюють.

  Учасники навчаться розказувати про свою діяльність і про проблеми, які намагаєтеся вирішити, залучати волонтерів, взаємодіяти з журналістами і громадою, а головне – використовувати мінімальні ресурси для інформування.

  Початок навчання 20-21 жовтня 2018 року.  

 Участь у медіашколі «Відкритий світ» безплатна. Учасники протягом навчання забезпечуються харчуванням та проживанням. Навчання організується у місті Буча Київської області, 30 хв. від Києва)

Вартість проїзду не відшкодовується.

Для участі у медіашколі реєструйтесь за посиланням:

https://goo.gl/kMYRC6

Контактна інформація: +380509952843, olgaubespalova@gmail.com

Джерело: https://gurt.org.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *