VІI Форум організаційного розвитку громадянського суспільства

 Форум організаційного розвитку громадянського суспільства – це найбільша національна платформа для навчання, спілкування та обміну досвідом. Форум – традиційне місце зустрічі «усіх з усіма». Щороку тут зустрічаються громадські активісти, благодійники, волонтери, представники бізнес-компаній та донорських організацій, очільники держави та представники органів місцевого самоврядування – щоб разом обговорити найактуальніші питання розвитку не тільки громадянського суспільства, але й усієї країни.

  Як і щороку, Форум проводиться у форматі “багато локацій + багато подій”. Крім вже звичних міні-тренінгів, майстер-класів та панельних дискусій Форум потішить можливістю задати питання відомим людям під час “відкритого інтерв’ю”, подивитися соціальне кіно, познайомитися з донорськими структурами, попити кави в “Цукерні відкриттів” і навіть стати справжнім дослідником у лабораторії організаційного розвитку!

Для участі необхідно заповнити онлайн-форму.

 Форма реєстрації містить запитання щодо можливих форматів вашої персонально участі чи участі вашої організації у творенні мапи подій Форуму. Якщо ви хочете провести на Форумі міні-тренінг, обговорення, бути учасником виставки чи дискусії – залиште свої побажання тут. Усе можливо на Форумі – тож, реєструйтеся, долучайтеся, творімо Форум разом!

 Форум-2018 буде місцем, де всі знову зустрінуться з усіма: громадські та благодійні організації, донори, медіа, бізнес та влада. Разом будемо дискутувати найактуальніші виклики для громадянського суспільства, брати участь у виставках, здобувати нові знання у ході тренінгів, презентувати свої досягнення. А ще ми готуємо цілу купу сюрпризів – як завжди;)

Форум пройде 29 листопада 2018 року, м. Київ, НСК “Олімпійський”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *