Медійний марафон «Гендерно орієнтоване врядування – це #ДОБРЕ»

Забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків на національному та місцевому рівнях неможливе без впровадження гендерно чутливих практик та підходів у процесах управління та прийняття рішень. Органи місцевого самоврядування все частіше запроваджують та практикують гендерно орієнтоване врядування та бюджетування як інструменти, що забезпечують більш справедливий розподіл ресурсів та врахування інтересів усіх громадян.

10 грудня 2021 року відбудеться медійний марафон “Гендерно орієнтоване врядування – це #ДОБРЕ”. Марафон включатиме низку заходів, спрямованих на заохочення публічного діалогу стосовно переваг гендерно орієнтованого врядування та запровадження гендерного мейнстримінгу для досягнення рівної політичної участі жінок та чоловіків. Під час марафону політики та політикині, представники та представниці місцевого самоврядування та громадського сектору, експерти та експертки з гендерно орієнтованого врядування обговорять досягнення та перешкоди на шляху до впровадження гендерно орієнтованого врядування в Україні, а також важливість гендерної рівності та жіночого лідерства.

Початок події о 10:00. З програмою медійного марафону можна ознайомитись нижче.

Програма медійного марафону

Важливо: з метою дотримання карантинних вимог та гарантування належної безпеки під час заходу, кількість учасників та учасниць у форматі офлайн є обмеженою. Заохочуємо Вас долучитися до марафону в режимі онлайн. Передбачається пряма трансляція заходу українською та англійською мовами на сторінці Facebook та на каналі YouTube “Жінки – це 50% успіху України”. 

Слідкуйте за анонсами медійного марафону “Гендерно орієнтоване врядування – це #ДОБРЕ” на сторінках “Жінки – це 50% успіху України” у Facebook та Instagram.

Довідково

Медійний марафон “Гендерно орієнтоване врядування – це #ДОБРЕ” організовано Національним Демократичним Інститутом (НДІ) завдяки щедрій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), за підтримки Швеції, Міністерства міжнародних справ Канади та Міністерства закордонних справ, у справах співдружності та розвитку Великої Британії (FCDO). Національний Демократичний Інститут (НДІ) є партнером програми USAID DOBRE, що реалізується консорціумом виконавців на чолі з Глобал Ком’юнітіз.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *