“Мій голос має значення, тому що…” – конкурс ілюстрацій

     Національний Демократичний Інститут оголошує ілюстраційний конкурс на тему «Мій голос має значення, тому що …». Дедлайн – 31 травня 2017 р.

     У конкурсі можуть брати участь громадяни України, іноземні громадяни та особи без громадянства. Вік учасників необмежений.

     Роботи окремо оцінюватиме експертне журі, що складається з представників НДІ, а також запрошених громадських активістів та експертів з виборчої реформи.

     Для участі у конкурсі необхідно подати одну або декілька ілюстраційних робіт високої роздільної здатності (кількість, техніка, розмір, жанр – необмежені) за темою конкурсу на адресу ukraine@ndi.org

     Роботи приймаються з 1 травня до 31 травня 2017 року (включно).

     За результатами конкурсу журі обере трьох переможців, які отримають заохочувальний приз у можливості приїзду у Київ та зустрічі з головою правління НДІ та колишнім Держсекретарем США Мадлен Олбрайт. Дванадцять найкращих робіт інших учасників конкурсу отримають почесну грамоту та будуть презентовані у Києві.

     16 червня 2017 року відбудеться нагородження переможців та презентація кращих робіт в одній із локацій в Києві.

    Окрім того, твори переможців будуть використані для друку постерів, листівок, або календарів під час проведення кампанії з просування виборчої реформи. Всі переможці отримають комплекти з найкращих творів.

     Учасники конкурсу передають організаторам права на використання своїх творів з не комерційною метою за умови зазначення автору твору.

     Роботи та коротку інформацію про автора надсилайте на адресу ukraine@ndi.org Запитання просимо адресувати Валерії Візьонок за телефоном (044) 235 98 07 або vvizyonok@ndi.org

    Ілюстраційний конкурс проводиться за фінансової підтримки Агентства США з Міжнародного розвитку та Уряду Канади в рамках програми “Побудова багаторівневого діалогу з виборчої реформи”.

Джерело:

Ресурсний Центр ГУРТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *