Житомирян запрошують вплинути на розвиток міста

Фонд громади Житомира запрошує житомирян завантажувати мобільний додаток Modalyzer на свій смартфон, активно використовувати його впродовж мінімум 10-ти днів і тим самим зробити свій внесок у покращення комфорту пересування у нашому місті!

Modalyzer – додаток для смартфонів, який досліджує мобільність населення в рамках проекту “Інтегрований розвиток міст в Україні”.  Саме завдяки участі житомирян у дослідженні за допомогою Modalyzer ми матимемо змогу зібрати об’єктивні дані про щоденні пересування житомирян та гостей міста з метою подальшого покращення мобільності у Житомирі.  Для отримання об’єктивних результатів дослідження необхідно, щоб до участі в ньому долучилися мінімум 270 житомирян.

До використання Modalyzer заохочуються різні категорії населення за віком, статтю, з наявністю автомобіля та тими, які користуються громадським транспортом тощо. Modalyzer протягом дня відслідковує, скільки часу Ви ходите, їздите на велосипеді, трамваї, тролейбусі, автомобілі та інших видах транспорту. Все що необхідно для участі у дослідженні – завантажити мобільний додаток Modalyzer, мати увімкнений GPS, який мінімум буде впливати на заряд акумулятора вашого мобільного з операційною системою Android або iOS, а також ввечері приєднуватись до мереже Інтернет, щоб дані зберігались на сервері. Користувачу Modalyzer необов’язково бути у Житомирі протягом всього етапу реалізації проекту, лише 10 днів його/її пересувань по місту будуть враховані під час дослідження.

Інструкція щодо застосування мобільного додатку modalyzer тут
intro.medium-016579492e260510a7812974849d0379ea13645d96c390361333a5baf17efcc6

Сьогодні Ви завантажили додаток Modalyzer і Ваша участь у дослідженні допоможе зробити наш рідний Житомир більш комфортним для пересування та життя!

Довідка: Дослідження за допомогою мобільного додатку Modalyzer відбувається в рамках проекту “Інтегрований розвиток міст в Україні” в чотирьох містах України: Житомир, Вінниця, Полтава та Чернівці. Перший етап дослідження стартував 1 лютого і буде тривати до 15 квітня 2017 року. Житомирська міська рада підготувала для найактивніших користувачів Modalyzer заохочувальні подарунки.

Leave a Reply

%d bloggers like this: