Молодіжний центр Житомирщини #kreativ_space: відкриваємо двері майбутнього на рейках сьогодення

 Молодіжний центр Житомирщини #kreativ_space взяв на себе відповідальну місію нагадати молоді про силу її можливостей та створити справжній шедевр, що відображає дух часу. В рамках підготовки до Дня Молоді, #kreativ_space організовує акцію – розпис житомирського трамваю, втілюючи у реальний світ меседж – “Я – молодь, не абстрактне майбутнє, я тут і зараз” мета якого донести те, що: молоді люди це не якесь там абстрактне майбутнє, як ми звикли чути, не просто глядачі майбутнього, а активні учасники/ці сьогодення, це люди, які тут і зараз творять історію – працюють, волонтерять, створюють власні проекти, бізнеси і просто платять податки, щоб підтримувати Україну.


Захід, об’єднав активну молодь з Житомира, яка разом з арт-художницею Анастасією Складовською спільними зусиллями розписують трамвай з космічною тематикою та символічними деталями.


 “Ми віримо, що кожна людина має неймовірні можливості для змін у суспільстві. І наша мета – підтримати їх у цьому, надати впевненості та натхнення. Розпис трамвая – це метафора для того, що майбутнє – це наша спільна творчість, і воно вже твориться сьогодні”, – поділився Мудрий Назар, комунікаційник #kreativ_space.

Розписуючи трамвай, молодь не тільки задає темп нашому місту, а й підкреслює свою роль “агентів/ок змін” та мотивує інших не перекладати відповідальність за своє та майбутнє держати, а створювати його вже сьогодні. І нам подобається, що усі присутні тут об’єднались заради спільної мети зробити щось приємне та запам’ятовуюче для нашого міста

Молодіжний центр #kreativ_space вже відомий своєю підтримкою креативних ініціатив, спрямованих на розвиток та самореалізацію молоді. Розмальовування трамвая – лише одна з численних акцій, що ставлять перед собою мету змінити погляд на можливості сучасної молоді.

Фото процесу від фотографині Надії Нужди https://ngo.zt.ua/tramvai

Ініціативу реалізовано за сприяння управління транспорту і зв’язку Житомирської міської ради у співпраці з КП “Житомирське трамвайно-тролейбусне управління” ЖМР, ГО “Роблю Житомир здоровим” за підтримки партнерів Молодіжного центру Житомирщини #kreativ_space та ГО “Інститут Креативних Інновацій”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *