МОЗ ЗАПРОШУЄ МОЛОДЬ ДО СПІВПРАЦІ

  Молодіжні організації можуть впливати на аспекти охорони здоров’я, важливі для підлітків: МОЗ України запрошує молодь долучитися до Робочої групи з питань співпраці з підлітками та молоддю у сфері охорони здоров’я.

  Робоча група розроблятиме механізм взаємодії міністерства і молодіжних громадських організацій на засадах партнерства, відкритості та прозорості, зокрема:

сприятиме залученню підлітків до вирішення питань охорони здоров’я;
вивчатиме та займатиметься системним аналізом і прогнозуванням стану здоров’я, соціально-психологічних процесів у молодіжному середовищі;
готуватиме пропозиції щодо удосконалення законодавства з питань реалізації державної політики у сфері охорони здоров’я;
проводитиме аналіз процесу реалізації політики МОЗ України у сфері охорони здоров’я підлітків і молоді, готуватиме пропозиції щодо його удосконалення;
узагальнюватиме пропозиції, що надходять від молодіжних та дитячих громадських організацій, студентів, щодо внесення змін до нормативно-правових актів, щоби врахувати інтереси підлітків і молоді.
  Подати заявку на участь у роботі та зустрічах робочої групи можна за посиланням.

  МОЗ України переконане, що розуміння актуальних для підлітків проблем у сфері охорони здоров’я є важливим для прогнозів майбутнього українського суспільства. Особливо – тих практик, що мають вплив на стан здоров’я. Адже саме в підлітковому віці закладаються основи для здорового і продуктивного життя у зрілому віці, а також для зниження ймовірності проблем у наступні роки. Водночас це період ризику, коли можуть виникати проблеми зі здоров’ям з серйозними наслідками, або коли може проявитись поведінка, що матиме значні негативні ефекти для здоров’я в майбутньому.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *