Можливості для освітян: стажування, конкурси, гранти

Номінація за досягнення в сфері розбудови освіти

Всесвітня ініціатива World of Children оголосила про набір номінантів на одержання призу за досягнення в сфері розбудови освіти та гранту на суму $50 тис. Основне завдання премії — відзначити осіб, які тяжко й наполегливо працюють на користь добробуту дітей.

Якою має бути заявка.

Як подати заявку.

Дедлайн подачі заявки 31 березня 2018 року

Professional Fellows Program (PFP)

Це програма стажування для представників державних установ, НУО, бізнесу, навчальних закладів, що фінансує Бюро з питань освіти та культури Державного департаменту США, відділ Professional Fellows та адмініструється американськими радами з міжнародної освіти.

Програма має на меті ознайомити молодих професіоналів із законодавчою системою США, роботою американських організацій та інститутів, роллю громадянського суспільства у розбудові держави тощо.

Детальніше про вимоги можна дізнатися тут.

Для участі необхідно зареєструватися тут .

Дедлайн подачі заявки 30 березня 2018 року.

Fulbright Teaching Excellence and Achievement Program (Fulbright TEA)

Програма з підвищення кваліфікації для вчителів від світової неприбуткової організації з розвитку людського потенціалу IREX.

Програма розрахована на шість тижнів занять в університетах США. Учасники матимуть змогу дізнатися більше про досвід викладання в США та про культуру цієї країни. Поїздка відбудеться навесні чи восени 2019 року. Після повернення додому учасники зможуть взяти участь також у конкурсі освітніх грантів.

На програму можуть подаватися вчителі англійської мови, математики, інших точних або суспільних наук, які мають досвід роботи понад 5 років.

Детальніше про вимоги можна дізнатися тут.

Зареєструватися за посиланням.

Дедлайн подачі заявки 30 березня 2018 року

Конкурс «Моя школа майбутнього»

Ґете-Інститут в Україні оголосив про проведення конкурсу для вчителів, які реалізується  в рамках проекту «Українсько-німецький рік мов 2017/2018» .  Конкурс спрямований на створення  міждисциплінарного проекту для команди  освітян з подальшою можливістю його практичного втілення у школі. Головним призом є освітня поїздка до Німеччини.

Детальніше про вимоги можна дізнатися тут.

Дедлайн подачі робіт — 31 березня 2018 року.

Гранти Європейського Союзу для організацій, що працюють з дітьми

Європейський Союз відкриває програму «Якісний альтернативний догляд за дітьми та деінституціоналізація». Мета програми – створити кращі можливості для дітей та повної реалізації їх потенціалу у суспільстві, забезпечивши кращу реалізацію Керівних принципів ООН щодо альтернативного догляду за дітьми.

Детальніше за посиланням .

Дедлайн подачі заявки 27 березня 2018 року

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *