МОЖЛИВОСТІ, ЩО ВІДКРИВАЄ ПЕРЕД ВАМИ ЛЮТИЙ

Стажування для архітекторів у Канаді, практика в Німеччині на тему захисту довкілля і дослідницьке стажування в галузі генетики у Японії.

Стажування для архітекторів Curatorial Internship Program

Канадський центр архітектури приймає заявки на стажування Curatorial Internship Program 2018. Програму створено для того, щоб студенти могли перейняти досвід професіоналів в архітектурі, дизайні, мистецтві, культурі, гуманітарних науках. Інтерни зможуть ознайомитися з підходом до роботи їхнього куратора, а саме – його/її колекціями, виставками, проектами і дослідницькими програмами.

Країна: Монреаль, Канада
Тривалість: 9 місяців, початок осені 2018 року
Дедлайн: 2 березня

 Міжнародне стажування в Німеччині на тему захисту клімату

Міжнародна програма стажування на тему захисту клімату – це можливість для лідерів у науці попрацювати над дослідженнями у сфері захисту клімату протягом року в Німеччині. Заявку на участь у стажуванні можна подати в онлайн.
Стипендія нараховується кандидатам залежно від наукового ступеня: для тих, у кого немає докторського ступеня, – від 2 150 до 2 450 € на місяць; для тих, у кого він є, – 2 650 € на місяць.

Країна: Німеччина
Тривалість: протягом року
Дедлайн: 1 березня

Стань SMM-менеджером у DoZorro

Серед обов’язкових вимог – досвід роботи у сфері просування бренду або комунікацій; досвід адміністрування та просування сторінок у соціальних мережах; володіння англійською мовою на рівні, не нижчому ніж Upper-Intermediate; згода з цінностями Transparency International Ukraine. Ця посада передбачає подальше працевлаштування. CV надсилайте на apply@lobbyx.com.ua

Країна: Україна
Тривалість: за домовленістю
Дедлайн: якомога швидше

coffee

Стажування на дослідницькій програмі NIGINTERN

Японський National Institute of Genetics (NIG) пропонує 6-тижневу дослідницьку програму для студентів бакалаврату. Стажування організоване для того, щоб проводити дослідження і накопичувати досвід у галузі генетики й дисциплінах, суміжних з науками про життя. Інтерни вестимуть індивідуальну дослідницьку діяльність під керівництвом інструктора NIG.

Країна: Сідзуока, Японія
Тривалість: 6 тижнів
Дедлайн: 28 лютого

Стажування для журналістів у Канаді

The Munk School of Global Affairs пропонує фахівцям, випускникам або просто тим, хто кілька років працював журналістом, взяти участь в програмі Fellowship in Global Journalism. Учасники навчатимуться в Торонто, Канада, з вересня 2018 по квітень 2019 року й отримають настанови від найкращих журналістів світу.

Країна: Торонто, Канада
Тривалість: з вересня 2018 по квітень 2019 року
Дедлайн: 26 лютого

Стажування для аспірантів у Гарвардській школі права

Дослідницьку програму розроблено для того, щоб заохочувати молодих науковців, які вивчають соціальні науки й дисципліни, а також щоб проводити теоретичні, емпіричні й прикладні дослідження, дискусії та вирішувати спірні питання. Програма пропонує річну стипендію на дослідження, потрібні для дисертації.

Країна: США
Тривалість: 2017/2018 навчальний рік
Дедлайн: 9 лютого

workspace1

Стипендійна програма імені Лейна Кіркланда

Програма для молодих лідерів, які здобули вищу освіту й цікавляться розвитком демократії, економіки й громадянського суспільства у своїй країні та в регіоні. Реалізація програми відбувається в межах двосеместрового навчання у вишах Польщі та професійних стажувань, що триватимуть 2-4 тижні в державних або приватних установах і організаціях.

Країна: Польща
Тривалість: стажування протягом 2-4 тижнів
Дедлайн: 1 березня

Стажування в Музеї Ґуґґенгайма у Венеції

Музей Ґуґґенгайма у Венеції запрошує студентів на оплачуване стажування. Програма відкрита для італійських та іноземних студентів, які вивчають мистецтво, історію мистецтва або суміжні дисципліни і хотіли б набути досвіду в тому, як працює музей. Також до програми входять навчальні заходи, як-от семінари, конференції, освітні поїздки та екскурсії для інтернів.

Країна: Італія
Тривалість: від одного до трьох місяців
Дедлайн: відкритий

Літнє стажування в галузі досліджень раку

8-тижневу програму розраховано на амбітних студентів, що навчаються на магістерських програмах і прагнуть набратись досвіду в лабораторних дослідженнях. Студенти літньої інтернатури проведуть два місяці, працюючи в лабораторії DKFZ, де візьмуть участь у передових дослідженнях, пов’язаних з раком.

Країна: Гейдельберг, Німеччина
Тривалість: 1 серпня – 30 вересня 2018 року
Дедлайн: 1 березня

Джерело: http://studway.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *