МОЖЛИВОСТІ, ЩО ВІДКРИВАЄ ПЕРЕД ВАМИ СІЧЕНЬ

Волонтаріат для журналістів у DW Akademie, волонтерство з мігрантами в Італії й програма для організаторів стартапів у Лондоні.

Human Rights Advocates Program

Триває прийом заявок на навчальну програму із захисту прав людини. Тренінги й семінари пройдуть із серпня по грудень 2018 року на базі Колумбійського університету (США). Участь можуть взяти активісти, журналісти, юристи й інші професіонали. Учасників обирають за досвідом роботи з прав людини й прихильності до сфери.

Умови: організатори фінансують участь у програмі
Коли, де: із серпня по грудень 2018 року на базі Колумбійського університету (США)
Дедлайн: 31 січня

Реклама

Journalism Traineeship у DW Akademie

Німецька медіа-компанія Deutsche Welle приймає заявки на програму навчання мультимедійної журналістики DW Journalism Traineeship (німецькою – DW-Volontariat). Це особлива форма навчання журналістів у Німеччині, куди входять не тільки лекції та семінари, а й стажування в різних редакціях DW.

Умови: учасники отримуватимуть зарплату
Коли, де: з вересня 2018 року протягом 18-ти місяців, Німеччина
Дедлайн: 29 січня

Language School 2018

Соціальний освітній проект Language School для молоді, яка прагне підвищити рівень володіння англійською мовою, розвиватись особисто й знайти іноземних друзів. Проект допомагає учасникам у саморозвитку, вдосконаленні особистих і професійних навичок, а також у здійсненні позитивного впливу на суспільство.

У межах проекту протягом 5-ти тижнів волонтери з різних країн проводитимуть заняття на різноманітні теми, починаючи від освіти й закінчуючи екологією. Заняття проводитимуться англійською двічі на тиждень: понеділок/середа або вівторок/четвер.

Умови: участь – 600 грн, попередня реєстрація
Коли, де: протягом 5-ти тижнів (22 січня – 1 березня), школа проходитиме у Львівській медіатеці
Дедлайн: якомога швидше

workspace

Літня школа з лідерства та міжнародної співпраці у США

The Hansen Summer Institute on Leadership оголосив про прийом заявок. До участі в школі запрошуються студенти-бакалаври, зацікавлені в міжнародних відносинах, дипломатії, міжнародному економічному розвитку. Добре володіння англійською обов’язкове.

Умови: організатори оплачують міжнародні авіаквитки, проживання, харчування та всі програмні витрати
Коли, де: 29 червня – 25 липня 2018 року, Сан-Дієго, Каліфорнія, США
Дедлайн: 9 січня

Волонтерство з мігрантами в Італії

Італійська організація L’ORMA запрошує до себе волонтера на 9 місяців для роботи з мігрантами в міжнародній команді.
Умови: проект фінансує програма Erasmus+. Усі кошти на оформлення візи, страхування, проживання, харчування й міжнародні транспортні витрати повністю покриті. Добровольці отримуватимуть допомогу для оплати харчування та особистих витрат – 120 € на кишенькові витрати + 150 € на харчування щомісячно.

Коли, де: 1 березня – 1 листопада 2018 року, Мілан, Італія
Дедлайн: 10 січня

Стажування в Білефельдському університеті в Німеччині

Дослідники, які працюють над дисертацією з історії, соціології, соціальної антропології або політології, запрошуються на стажування до Німеччини. Протягом 4-х місяців учасники працюватимуть над своєю темою, використовуючи ресурси університету. Це щорічний конкурс.

Умови: 1 200 € стипендії щомісячно
Коли, де: 1 квітня – 31 липня 2018 року
Дедлайн: 15 cічня

Програма для організаторів стартапів у Лондоні

Collective Global Accelerator – це можливість для організаторів стартапів відвідати найкращі тренінги, семінари та уроки від топових підприємців і лідерів. Стартап повинен стосуватися проблеми міста або зміцнювати міські спільноти.

Умови: організатори оплачують усі витрати програми
Коли, де: 4 червня – 1 липня 2018 року, Лондон
Дедлайн: 10 січня

бізнес школа

Навчальні візити в Гдиню

«Центр співпраці молоді» оголосив про новий набір на проект «Навчальні візити в Гдині», у межах якого молоді люди з Білорусі, Молдови та України можуть відвідати Гдиню у форматі двотижневої навчальної поїздки.Навчальні візити – це можливість ознайомитися з Польщею, дізнатися більше про адміністративну та освітню системи, відвідати державні й громадські організації, ознайомитися з досвідом практичної діяльності в польських установах, зануритися в польську культуру й історію.

Умови: відшкодування витрат на проїзд до Гдині й назад, проживання в гуртожитку, харчування, місцевий транспорт і витрати на заходи програми. Заявка на участь у навчальному візиті безкоштовна.
Коли, де: 16-27 квітня, Польща
Дедлайн: 14 січня

«Зимова школа» у Варшаві

«Східна школа» у Варшаві, у межах якої міжнародна команда лекторів буде проводити семінари й лекції з питань Центральної та Східної Європи.

Умови: є змога подати на стипендію, що покриває витрати учасника
Коли, де: 28 лютого – 14 березня, Варшава, Польща
Дедлайн: 15 січня

Літня школа у Відні

Студенти-бакалаври та магістри, які навчаються за спеціальністю «Біологія», можуть подавати свої заявки на участь у літній школі. Програма школи складатиметься з лекцій, підготовки власного дослідницького проекту й наукового симпозіуму.

Умови: організатори забезпечують проживання, відшкодовують тревел-витрати й виплачують стипендію 1 400 €
Коли, де: 29 червня – 31 серпня 2018 року, Австрія
Дедлайн: 31 січня

 

studway.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *