Які гранти на реалізацію своїх мрій можуть отримати науковці та студенти вже у січні

Програма обміну для науковців та журналістів у США, стипендії на участь у літній школі в Осло та грант для студентів природничих спеціальностей на навчальну програму в Німеччині.

Грант на проекти для журналістів

Зареєстровані ЗМІ (телебачення, радіо, друковані газети, медіа-платформи), онлайн-ресурси, блогери, незалежні журналісти, що висвітлюють життя людей, на яких вплинув конфлікт на сході України, можуть отримати грант на підтримку своєї роботи. Кандидатам слід надіслати онлайн-форму заявки з описом ідей, формату, героїв для матеріалу, а також зазначити бюджет і період виконання роботи.

Грант: сума гранту на проект (серія матеріалів) може становити до 1 000 $ за умови виконання всіх умов, описаних у заявці
Дедлайн: 10 січня

Реклама

Дослідницькі тревел-гранти у США від Terra Foundation

Програма підтримки дослідницьких проектів, присвячених американському мистецтву, і візуальної культури періоду до 1980-х років. Програма розроблена для науковців, які не є громадянами США, і передбачає дослідження у Сполучених Штатах. Претендувати на грант можуть студенти аспірантури і старші наукові співробітники, які проживають за межами США.

Грант: щорічно виділяється 20 грантів.
Дедлайн: 15 січня

Amsterdam Excellence Scholarships

Студенти з країн, що не входять до Євросоюзу, можуть подавати заявки на участь у стипендійній магістерській програмі Амстердамського університету – Amsterdam Excellence Scholarships (AES). Перш ніж подавати документи на участь у конкурсі на отримання стипендії, аплікант має бути зарахований на обрану програму.

Грант: 25 000 € для покриття витрат на проживання і навчання. Тривалість виплати гранту – 1 рік з можливістю продовження.
Дедлайн: 15 січня

friend

Програма обміну для науковців, політиків та журналістів

Міжнародна програма обміну для журналістів у Кембриджі розпочала прийом заявок. До участі допускаються штатні журналісти, політики, наукові працівники. Програма передбачає семестр (з вересня по грудень або з лютого по травень) у Кембриджі, США.

Грант: в обсязі 30 000 $ на один семестр. Подорож і витрати на проживання не покриваються. Офісне приміщення, комп’ютер і телефон надають.
Дедлайн: 18 лютого

Літня програма DESY для студентів природничих спеціальностей

Студенти, які закінчили принаймні третій курс у галузі фізики та інших природничих наук, можуть подаватися на програму DESY, що проходитиме з 17 липня по 6 вересня в Німеччині. Відібрані кандидати приєднаються до щоденної роботи дослідницьких груп у лабораторії DESY в Гамбурзі або Цойтені (Берлін).

Грант: стипендія на участь у програмі
Дедлайн: 31 січня

Програма Фонду розвитку українських ЗМІ

Посольство Сполучених Штатів Америки запрошує незалежні засоби масової інформаціїї (друковані, радіо, телевізійні та електронні) подавати заявки на конкурс Фонду розвитку українських ЗМІ.

Грант: максимальна сума фінансування становить 24 000 $. Сума гранту залежить від обсягу запланованої діяльності й періоду виконання проекту, який може тривати від 1 до 12 місяців.
Дедлайн: конкурс проходить на постійній основі й не має кінцевого терміну

student

Human rights program

Журналісти з країн, що розвиваються, запрошуються до участі в програмі з прав людини (HRAP) від Колумбійського університету в Нью-Йорку. Програма передбачає майстер-класи, семінари, зустрічі з директивними органами та потенційними спонсорами.

Грант: повне фінансування під час програми + стипендія
Дедлайн: 31 січня

Стипендії на участь у літній школі в Осло

Міжнародна літня школа в Осло щороку проводить курси бакалаврського та магістерського рівня, пропонуючи близько 50 стипендій, що покривають вартість участі.

Грант: стипендія на участь у літній школі
Дедлайн: 1 лютого

Стипендії на програми наук та інженерії в Лондоні

Університет королеви Марії в Лондоні (Queen Mary University of London) надає стипендії для часткового покриття коштів на навчання (бакалаврат, магістратура). Стипендії поширюються на програми факультету наук та інженерії за спеціальностями: біологія, хімія, електронна інженерія, комп’ютерні науки, фізика, астрономія, матеріалознавство.

Грант: 5 000 £
Дедлайн: 15 січня

workspace3

Літня програма у Швейцарії

Студенти-бакалаври природничих спеціальностей запрошуються до участі в літній школі, яку організовує Федеральний політехнічний інститут Лозанни (Ecole polytechnique federale de Lausanne). На час участі в програмі студенти мають завершити щонайменше 2 курси університету. Програма розрахована на студентів, які навчаються за спеціальностями: біологія, фізика, хімія, біохімія, комп’ютерні науки – і планують продовжувати своє навчання в галузі «наук про життя».

Грант: стипендія на участь у програмі
Дедлайн: 31 січня

Грант на навчання для жінок у Канаді

Грант на оплату навчання для жінок з країн, що розвиваються. Для участі слід надіслати пакет документів, коротку біографію, плани на майбутнє, а також опис дипломної роботи (дослідницького проекту), враховуючи цілі, методологію. Повний перелік можна знайти на офіційному сайті програми.

Грант: для навчання у США й Канаді надається грант 15 000 $. Для навчання на програмах Латинської Америки, Африки й на програмах Trinity Washington University – 7 000 $.
Дедлайн: 15 січня

Навчання у The Yenching Academy of Peking University

The Yenching Academy of Peking University пропонує всім охочим вступити на навчальну програму Master’s Degree in China Studies. Програму спеціально розробили, щоб вивчати Китай поза межами традиційних гуманітарних і соціальних дисциплін. Робоча мова – англійська.

Грант: стипендія, що покриває плату за навчання, проживання та авіапереліт до Пекіна й назад по закінченні навчання
Дедлайн: 15 січня

studway.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *