Можливості травня, до яких варто долучитися

Міжнародна літературна премія, літня школа з прав людини в Одесі та підприємницька програма для студентів у Німеччині.

Green Talents – International Forum for High Potentials in Sustainable Development

Федеральне міністерство освіти та наукових досліджень Німеччини (BMBF) запрошує до участі в міжнародному навчальному форумі на тему сталого розвитку «Зелені таланти». Кандидати можуть працювати в будь-якій науковій галузі, що тісно пов’язана з дослідженнями сталого розвитку.

Умови: BMBF покриє витрати на проїзд (до/з Німеччини й під час поїздки), харчування та проживання під час наукового форуму. Медичне страхування й візу оплачують учасники.
Коли, де: двотижнева програма протягом жовтня 2018 року, Німеччина
Дедлайн: 23 травня

Навчальний візит AnOther Peace

Навчальний курс AnOther Peace – це тренінговий курс і навчальний візит на тему миру у світі. Мета курсу – створити майданчик для обговорень та навчання учасників у сфері пропаганди й захисту прав людини, трансформації конфліктів, мирного будівництва та міжкультурного діалогу.

Умови: учасників забезпечують проживанням, харчуванням та всіма навчальними матеріалами. Додатково учасникам відшкодовують тревел-витрати. Участь у курсі – 50 €.
Коли, де: 18-26 серпня, Вірменія
Дедлайн: 9 травня

Воркшоп «Культура як метод для суспільних змін»

Воркшоп для працівників культури, долучитися до якого зможуть 30 учасників. На воркшопі говоритимуть про кураторські практики, які перетворюють мистецьку інституцію на справжній центр культури, джерело розвитку суспільства й натхнення для позитивних змін. Учасники розглянуть проекти з досвіду шведських, білоруських та українських колег.
Очікуваний результат воркшопу – серія пропозицій, які можна використати в роботі музеїв та інших культурних установ, а також окремих працівників культури. Реєстрація безкоштовна.

Умови: участь безкоштовна, попередня реєстрація обов’язкова за посиланням https://bit.ly/2GHEH3E
Коли, де: 10 травня 2018 року з 9:00 до 17:00, Полтавський художній музей імені Миколи Ярошенка
Дедлайн: якомога швидше, кількість учасників обмежена

workspace2

Літня франкомовна школа

Український католицький університет запрошує взяти участь у Літній франкомовній школі. Мета школи – вдосконалити знання учасників з французької мови і створити франкомовне середовище, де єдиною та обов’язковою мовою спілкування буде французька. Викладачами школи є носії мови з країн Європи. Завдяки цьому школа є також місцем зустрічі культур.
До участі запрошуються студенти, учні старших класів середніх шкіл, гімназій та ліцеїв, а також інші особи, які хочуть вивчати французьку мову.

Умови: учасники покривають витрати на харчування та проживання, організаційні витрати
Коли, де: з 24 червня по 11 липня 2018 року в Реколекційному центрі при Свято-Успенській Унівській лаврі Студійського уставу (Унів, Львівська область)
Дедлайн: 30 квітня

Саміт в Амстердамі, присвячений культурній різноманітності й діалогу

Саміт ChangemakerXchange for Cultural Diversity & Dialogue запрошує до участі лідерів/засновників соціальних підприємств, зосереджених на поширенні міжкультурної взаємодії та освіти, соціальної згуртованості, міграції та інтеграції або діалогу між групами (релігійними, політичними, віковими). Мета саміту – знайомство, навчання та співробітництво. Учасники проведуть п’ять днів в оточенні однолітків-однодумців та менторів.

Умови: організатори покривають транспортні витрати до Амстердама й назад, проживання, харчування. Плата за участь – 100 €. Якщо ви не можете оплатити реєстраційний внесок (100 €), ви можете подавати на стипендію (зробити позначку в заявці).
Коли, де: Амстердам, Нідерланди, 5-10 червня 2018 року
Дедлайн: 30 квітня

Молодіжний саміт у Туреччині на тему безробіття

На третьому щорічному молодіжному форумі молоді лідери, академіки й професіонали зможуть обговорити питання безробіття з політиками та вповноваженими особами. Брати участь можуть студенти бакалаврату, магістратури, аспірантури, молодіжні активісти, молоді підприємці, вчені та журналісти з усього світу. Участь у форумі безкоштовна.

Умови: організатори оплатять проживання, також буде оплачений проїзд у межах країни, участь у церемонії відкриття. Учасникам треба самостійно оплатити візу, трансфер до Стамбула й харчування.
Коли, де: Стамбул, Туреччина, 22-23 червня 2018 року
Дедлайн: 4 травня

workspace

Annual Inter-University School on Human Rights

Координатор проектів ОБСЄ в Україні запрошує на четверту міжуніверситетську літню школу з прав людини. Під час п’ятиденного академічного тренінгу основна увага буде приділена праву на справедливий судовий розгляд, проблемам захисту прав людини, вадам законодавства та національної політики.

Умови: витрати на проїзд у межах України, а також харчування та проживання в школі, покривають організатори
Коли, де: 9-13 липня 2018 року, Одеса
Дедлайн: 1 травня

Конкурс креативних проектів для розвитку села

Кейс для тих, хто є активним та небайдужим до змін і готовий удосконалювати наше суспільство. Завдання для учасників – розробити соціальний проект, який зможе об’єднати місцеву громаду невеликого села. Проект може бути в будь-якій сфері. Найкращі ідеї будуть реалізовані в межах програми «Навчай для України».

Умови: для переможців організатори пропонують кар’єрну консультацію з експертом компанії «Делойт», участь у воркшопі з дизайну мислення, фірмові призи та подарунки, реалізацію проекту
Коли, де: Україна
Дедлайн: 6 травня

Програма в Німеччині Talent Meets Bertelsmann 2018

«Бертельсманн» шукає талановитих людей, які мають підприємницький та інноваційний потенціал. Програма передбачає участь у семінарах, роботу з досвідченими підприємцями й представлення результату після курсу перед журі.
Організатори пропонують призи за найкращі ідеї, розважальну програму, індивідуальні консультації та членство в мережі Talent Meets Bertelsmann.

Умови: організатори оплачують проживання та пересування (300 € – громадянам ЄС, 500 € – громадянам інших країн)
Коли, де: Берлін, Німеччина, 2-4 липня 2018 року
Дедлайн: 13 травня

Міжнародний літературний конкурс Stellar Prize

Stellar Prize – літературна премія, яку можуть отримати представники молоді від 18 до 45 років. Вимоги до робіт:
приймаються неопубліковані вірші й короткі оповідання; вірші – не більш ніж 50 рядків, короткі розповіді – не більш ніж 2 000 слів; роботи мають бути написані англійською або супроводжуватися перекладом на англійську мову.

Умови: вартість участі – 5 $ (перша робота), 3 $ (кожна наступна робота). Переможці отримують фінансову винагороду й сертифікати. Крім цього, організатори покривають витрати на відвідини церемонії нагородження, яку щороку проводять у різних країнах.
Дедлайн: 11 червня

Джерело: http://studway.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *