Набір до Young European Ambassador

  Молоді люди з ЄС та Східного сусідства у віці від 16 до 25 років запрошуються приєднатися до ініціативи «Молоді європейські посли».

  Новий проект «EU NEIGHBOURS east»  дає можливість активним молодим людям, які добре володіють англійською мовою та є громадянами будь-якої країни-члена ЄС або країни-партнера зі Східної Європи (Вірменії, Азербайджана, Білорусі, Грузіяї, Молдови та України) стати молодими послами Європи.

  Учасники повинні бути зацікавлені політикою ЄС, а також розвитком партнерських відносин між їхньої країною та країнами Європейського Союзу.

 Обрані учасники отримають можливість представляти свою країну під час різноманітних заходів, як в Україні, так і за кордоном. Вони обмінюватимуться досвідом, обговорюватимуть важливі для молоді питання, ділитимуться найкращими практиками, а також разом працюватимуть над побудовою кращого майбутнього для їхніх країн.

  Детальніше про заявку тут. Про ініціативу можна знайти тут.

 Щоб подати заяву на посаду молодого європейського посла, заявники повинні спочатку заповнити цю анкету до середи, 12 червня, 2019 р. О 23:59 (Брюссельський час). Заявники можуть висловити свою мотивацію через короткий відеозапис або письмово, а також пройти короткий тест на знання ЄС та Східного партнерства. Форма дозволяє заявникам редагувати свої відповіді в будь-який час, доки вона не закриється 12 червня.

  Цього року вже відбуватиметься четвертий раунд заявок, щоб стати молодим європейським послом. Протягом трьох попередніх років ініціатива неухильно зростала, збільшивши кількість обраних молодих європейських послів з 100 у 2016 році до майже 500 у 2018 році. Посли активно брали участь у більш ніж 300 заходах, включаючи візити до шкіл та університетів, дискусійні клуби ЄС, EuroSchools, участь у молодіжних ярмарках, заходах, спрямованих на захист навколишнього середовища, та багато іншого у всіх східних країнах-партнерах. Вони також брали участь і представляли молодь своїх країн на міжнародних заходах і конференціях.

  Ініціатива «Молоді європейські посли» є частиною мережі «Молоді європейські сусіди» (YEN), створеної за рахунок фінансування ЄС «OPEN Neighbourhood – Communicating  for a Stronger Partnership: Connecting with citizens across the Eastern Neighbourhood» («EU NEIGHBOURS east») ) проект.

  Джерело: https://euroquiz.org.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *