Розкажіть про себе понад пів мільйону гостей фестивалю Atlas Weekendу

  Запрошуємо громадські організації взяти участь у відборі (до 20 червня), для долучення до участі в локації “Планета ГО” на Atlas Weekend.

 Форма реєстрації тут

 У всіх відібраних організацій буде можливість познайомити відвідувачів зі своїми активностями. А саме з 9 по 14 липня кожен відвідувач Atlas Weekend зможе долучитися до квесту “Планета ГО”. Його роль – познайомити з ініціативами, що вирішують ключові проблеми суспільства. Розробка концепції та організація локації відбувається спільно з фундацією соціальних інновацій «З країни в Україну».

 У кожної організації буде свій “материк” відповідно до теми, з якою працюють активісти. На “Планеті” будуть існувати “Освіта”, “Культура”, “Охорона здоров’я”, “Інклюзивний простір”, “Антикорупція”, “Громадянське суспільство”. Познайомити з такими сферами роботи громадських організацій вирішили організатори фестивалю спільно з фундацією соціальних інновацій “З країни в Україну”, яка має понад 5 років досвіду в роботі за цими напрямами та програмою сприяння громадській активності «Долучайся». Ця програма була новатором, адже організувала перші зони ГО в рамках великих українських фестивалів у 2017 році.

 Минулого року Atlas Weekend представив нову локацію “Алея ГО”, яка цього року отримає не просто продовження, а справжню трансформацію. Планується збільшення кількості громадських організацій-учасників фестивалю. ГО зможуть покращити взаємодію з відвідувачами та більше розповісти про себе завдяки формату квесту.

 Ідея локації з’явилась минулого року в Олександра Санченка, GR-директора фестивалю Atlas Weekend, який сам є активним членом громадських організацій.

 Працюючи в ГО секторі  вже багато років, він зрозумів, що просвітницька діяльність щодо діяльності громадських організацій дуже важлива. Адже саме соціально активні громадяни і є ядром громадянського суспільства. За статистикою, в Україні лише до 15% громадян є членами таких організацій. В Європейських країнах цей показник в рази більший. Саме тому Atlas Weekend дає можливість для ГО розказати про себе і свою діяльність відвідувачам фестивалю. Щоб громадські організацій та громадський сектор ставали більш потужними, задля позитивних зміни в Україні!

 Минулого року під час проведення на Сході фестивалю “З країни в Україну” також було представлено майданчик “Містечко НГО”. Концепцію і форму якого розробив Денис Блощинський, засновник фундації соціальних інновацій “З країни в Україну”.

 “Нам важливо показувати якою є країна сьогодні, а краще за діяльність громадських організацій цього ніхто зробити не може. ГО показують реальний стан речей у владі, екології, освіті, культурі. Саме тому ми сьогодні розповідаємо про актуальні виклики української ідентичності через цей інструмент – “Містечко НГО”, – розповідає засновник фундації.

 “Планета ГО” на Atlas Weekend відбудеться за підтримки програми сприяння громадській̆ активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.

Джерело: https://www.prostir.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *