НЕ НАОДИНЦІ З БІДОЮ…

Не залишати наодинці з бідою пандемії одиноких людей поважного віку вирішили ініціативні громадяни та громадянки з Високівської громади.

Потурбуємось разом про безпеку  одиноких людей похилого віку Високівської  ОТГ. Проект з такою назвою зініційований групою місцевих жителів та жительок під керівництвом Івана Баб’яка переміг  у конкурсі проектів соціальної дії в рамках програми «Активні громадяни». Завядки цій перемозі актив громади  отримав можливість підтримати одну із найбільш вразливих верств населення – одиноких людей поважного віку.

Мета проекту – зниження рівня ризику захворювання COVID-19 шляхом забезпечення засобами індивідуального захисту соціальних працівників/ниць та одиноких громадян Високівської ОТГ. У зв’язку зі збільшення рівня ризику зараження коронавірусу від помірного до високого на даний час ця категорія потребує більшого використання засобів індивідуального захисту та дезінфекторів. Також одинокі громадяни не завжди можуть зрозуміти ризики від коронавірусу і не здатні виконувати настанови щодо попередження інфікування себе та оточуючих .Уся комунікація проводиться через соціальних працівників спрощеною мовою. Тому розповсюдження інформаційних листівок про профілактику COVID-19 соціальними працівниками для своїх підопічних та серед людей похилого віку сприяютимуть зниженню захворюваності та зниженню розповсюдження даного захворювання. Проект допомогає знизити поширення на території громади гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом, особливо серед працівників/ць та вразливих категорій населення. – зазначив ініціатор проекту Іван Баб’як.

Бюджет даного проекту складає 13100 грн. За ці кошти придбано 1500 шт –одноразових захисник масок, 1000 шт. резинових рукавичок та дезінфікуючі засоби для рук і поверхонь.

Проект реалізовувався у співпраці з ГО “Інститут Креативних Інновацій” в рамках програми “Активні громадяни” Британської ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *