Спортивні Активні Громадяни Високівської громади

Створення сільського куточка  активізму як діалогового  майданчика для соціальної згуртованості жителів Високівської ОТГ. Саме проект з такою назвою зініційований групою місцевих жителів під керівництвом Ольги Дикунець переміг  у конкурсі проектів соціальної дії в рамках програми «Активні громадяни». Завядки цій перемозі актив громади  створив  безперешкодні та безкоштовні умови  для занять спортом для жителів/ок та гостей громади.

Мета нашого проекту – це підвищення соціальної активності та згуртованості жителів Високівської громади шляхом організації та проведення спортивних змаганнях, активного змістовного дозвілля. Завдячуючи  реалізації даного проекту, нами, у співпраці з Високівською сільською радою,  створені умови для масового залучення населення громади до регулярних занять фізичною культурою на свіжому повітрі та урізноманітнення   дозвілля,  відволікання підлітків від комп’ютерних ігор, шкідливих звичок  та сприяння  популяризації здорового способу життя, – зазначила ініціаторка проекту Ольга Дикунець.

В рамках проекту придбано спортивний інвертар (волейбольні мячі, футбольні мячі, гандбольні м’ячі, ракетки та м’ячики для великого тенісу, волейбольна сітка) на суму 15 тис.грн.   Придбаний інвентар вже передано на  баланс Високівської сільської ради, за штучними майданчиками закріплені відповідальні особи, які контролюють  використання та стан придбаних товарів. Постійно  проводяться   спортивно масові заходи, даний спортивний інвентар також буде використовуватися  для любительських ігор та для проведення дозвілля  всіх бажаючих жителів громади.

Проект реалізовується у співпраці з ГО “Інститут Креативних Інновацій” в рамках програми “Активні громадяни” Британської ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *