Онлайн зустріч щодо програми UPSHIFT на Житомирщині

Давайте знайомитися з програмою UPSHIFT?

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) у партнерстві з ГО “Інститут Креативних Інновацій”  реалізує інноваційну програму для підлітків та молоді у Житомирській області.

Ми запрошуємо усіх бажаючих на онлайн зустріч, щоб познайомитися з програмою 26 грудня о 15:00. Посилання для попередньої реєстрації  https://zoom.us/meeting/register/tJYqfuqvqzsvGNfyrFCRgvd7p1lTSXrGAIKH 

Під час заходу ТИ можеш дізнатися всі деталі про програму UPSHIFT, умови участі та етапи, познайомитися з випускницею програми та дізнатися її досвід участі, поставити всі питання, які тебе турбують або виникають під час думки “подаватися чи не подаватися?”.

Адже реєстрація на третій набір вже розпочато і триває до 30 грудня. Деталі тут – https://ngo.zt.ua/UPSHIFT3 

Про що програма?

Програма UPSHIFT – це глобальна інноваційна програма ЮНІСЕФ, яка реалізується у понад 40 країнах Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), що дозволяє підліткам та молоді пропонувати та втілювати інноваційні рішення для актуальних проблем у школі, громаді, місті, тощо на основі підходу Human Centered Design (дизайн, орієнтований на людину).

Для чого програма?

Учасники/ці програми можуть отримати навички 21 століття (навчитися працювати в команді, аналізувати проблеми та розробляти проєкти); знайти інноваційне рішення актуальних проблем, яка їх хвилює; у супроводі ментора/ки розробити власний проєкт; отримати фінансування та менторську підтримку для його реалізації.

Більше про програму UPSHIFT можна дізнатися на сторінках Інстаграм, Фейсбук або на сайті.

Якщо виникнуть питання, звертайтеся за електронною адресою  upshift@kreativ.im  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *