Третій відбір на програму UPSHIFT у Житомирській області

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) у партнерстві з ГО “Інститут Креативних Інновацій” запускає 3й конкурсний відбір на інноваційну програму для молоді UPSHIFT в Житомирській області.

Учасники/ці програми можуть отримати навички 21 століття (навчитися працювати в команді, аналізувати проблеми та розробляти проєкти); знайти інноваційне рішення актуальних проблем, яка їх хвилює; у супроводі ментора/ки розробити власний проєкт; отримати фінансування та менторську підтримку для його реалізації.

Набір на UPSHIFT в Житомирській області тематичний і присвячений вирішенню проблем через неформальну освіту. Тема третього відбору – НЕФОРМАЛЬНА ОСВІТА (цього разу будемо працювати з проблемами в площині  неформальної освіти).

Що потрібно для участі у відборі?

 • сформувати команду з 3-5 учасників/ць віком від 14 до 24 р.;
 • визначити контактну особу, як(а)ий буде вести комунікацію від імені команди;
 • визначити та описати в анкеті проблему підлітків та молоді вашої громади, яка вас турбує і яку ви хочете вирішити. На етапі подачі заявки потрібно визначити проблему, але не потрібно мати готове рішення або проєкт. Зосередьтеся саме на формулюванні проблеми та її негативних наслідках, які ви хочете подолати, а в процесі роботи в UPSHIFT ви зможете знайти інноваційне рішення для цієї проблеми;
 • заповнити анкету за посиланням https://ngo.zt.ua/UPSHIFT3 до 23:59 30 грудня 2022 року.

Які етапи програми?

 • подача заявок командами;
 • розгляд заявок та визначення команд, які будуть запрошені на дружні розмови;
 • проведення дружніх розмов у форматі онлайн та визначення команд, які візьмуть участь у Boot camp UPSHIFT;
 • 3-х годинна онлайн зустріч, під час, якої команди знайомляться з програмою UPSHIFT, з менторами-фасилітаторами/ менторками-фасилітаторками та проходять фазу натхнення/дослідження;
 • участь десяти команд у boot camp в режимі офлайн протягом 4-х днів,  розробка проєктних ідей та їх презентація;
 • допрацювання проєктних ідей та можливість отримати фінансування для їх реалізації;
 • реалізація проєктів.

Програма UPSHIFT – це глобальна інноваційна програма ЮНІСЕФ, яка реалізується у понад 40 країнах Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), що дозволяє підліткам та молоді пропонувати та втілювати інноваційні рішення для актуальних проблем у школі, громаді, місті, тощо на основі підходу Human Centered Design (дизайн, орієнтований на людину). За допомогою досвідченого/ї менторки-фасилітаторки/ ментора-фасилітатора команди учасників крок за кроком досліджують вибрану проблему, вивчають цільову аудиторію та тестують свої ідеї. У результаті команди створюють проєктні ідеї та мають можливість залучити фінансування на їхнє втілення. 

Більше про програму UPSHIFT можна дізнатися на сторінках Інстаграм, Фейсбук або на сайті.

Якщо виникнуть питання, звертайтеся за електронною адресою  upshift@kreativ.im  

Програму в Житомирській області реалізує ГО “Інститут Креативних Інновацій” за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

One thought on “Третій відбір на програму UPSHIFT у Житомирській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *