Розуміння поняття «злочини на ґрунті ненависті»

АНОТАЦІЯ:

Злочини на ґрунті ненависті є злочинами, в основі яких лежать упередження. Такі злочини трапляються скрізь; жодне суспільство не застраховане від наслідків забобонів і нетерпимості. Злочини на ґрунті ненависті посилають сигнал неприйняття цілим громадам і несуть у собі зерно потенційних конфліктів, оскільки вони можуть зрости як кількісно, так і з огляду на рівень насильства. Якщо це збагнути і вжити рішучих заходів, циклу насильства може бути покладено край. Ця брошура покликана допомогти місцевим органам влади, поліції, співробітникам органів прокуратури, законодавцям і організаціям громадянського суспільства краще зрозуміти проблему злочинів на ґрунті ненависті.

В публікації роз’яснюються суть таких злочинів і можливі дії влади й громад задля запобігання злочинам на ґрунті ненависті та кращого реагування на них. Цей матеріал не являє собою вичерпний опис злочинів на ґрунті ненависті та не є підручником чи інструкцією; він лише має за мету познайомити читача з концепцією злочину на ґрунті ненависті та з основними аспектами застосування цього поняття в Україні.

Брошуру було підготовлено в Бюро ОБСЄ з демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ). Додаткову інформацію про злочини на ґрунті ненависті та низку навчальних матеріалів і спеціалізованих посібників різними мовами можна знайти в Інформаційній системі БДІПЛ з питань терпимості та недопущення дискримінації (http://tandis.odihr.pl/) та на нашому онлайновому ресурсі з оповіщення про злочини на ґрунті ненависті (http://hatecrime.osce.org/)

Рік видання:

2015

Право власності:

БДІПЛ/ОБСЄ –  Бюро ОБСЄ з демократичних інститутів і прав людини (ODIHR)

кнопка завантажити

One thought on “Розуміння поняття «злочини на ґрунті ненависті»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *