Перший Ярмарок сучасних громадських ініціатив Полісся

21 травня в Житомирі місцеві громадські організації з різних куточків нашої області не тільки презентували власні ініціативи, а й разом працювали над розробкою цифрових рішень проблем локальних громад.

DSCN5787

В поєднанні різних форм роботи лідери та лідерки поліських громад розробили міні-проекти, в яких для розвитку громад можна залучати онлайн-платформу ngo.zt.ua. Інтерактивні ж елементи роботи дозволили не тільки виробити нові рішення, але й оволодіти новими знаннями у сфері фандрейзингу, менеджменту та адміністрування НГО.

szg

Як зазначила одна з учасниць заходу (лідерка БГЖО “Нитка Аріадни” Галина Мінялук): “Особливу зацікавленість та певний “острах” на перших порах у мене викликало завдання розробити відеопрезентацію організації і при цьому “вкластись” у півтори хвилини. Але, як-то кажуть, очі бояться, а руки роблять. І все вийшло!”

DSCN6074

В підсумку Ярмарку, разом з керівниками НГО регіону нам вдалось виробити декілька цікавих ідей та проектів, які вже незабаром побачать світ на нашому ресурсі. Одна із них розпочне роботу вже за тиждень, якраз у співпраці з Інклюзивним читальним залом Обласної бібліотеки ім.О.Ольжича, де відбувається один із заходів Ярмарку. Це проект SPS (Social Public Season) на ngo.zt.ua, який було розроблено спільно з ГО “Інститут креативних інновацій” та учасницею Ярмарку Інною Палько, яка очолює цю організацію:

“Поки всіх секретів відкривати не буду, але зазначу, що це буде інтегрований онлайн-щоденник, який дещо деформалізує формальну освіту, але при цьому зробить її цікавою і корисною. Приємно те, що в ході сьогоднішнього Ярмарку я почула чимало цікавих ідей, про які сама давно думала, і прямо на заході ми знайшли гарних партнерів для їх втілення. Тому з заходу пішла не тільки з новими знаннями, а й сповнена натхнення. І думаю, я не одна йшла із Ярмарку з таким настроєм!”

DSCN6135

А детальніше про цей проект та інші нові ідеї, натхненні учасниками Ярмарку незабаром читайте на нашому сайті та використовуйте у своїй діяльності!.

А більше фото з заходу шукайте на нашому пабліку у Facebook

Захід здійснено в рамках проекту «ІТ як інструмент посилення організаційної спроможності локальних НГО» за підтримки відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США. / Supported by the Public Affairs Section of the U.S. Embassy to Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *