Перший Ярмарок сучасних громадських ініціатив Полісся

21 травня в Житомирі місцеві громадські організації з різних куточків нашої області не тільки презентували власні ініціативи, а й разом працювали над розробкою цифрових рішень проблем локальних громад.

DSCN5787

В поєднанні різних форм роботи лідери та лідерки поліських громад розробили міні-проекти, в яких для розвитку громад можна залучати онлайн-платформу ngo.zt.ua. Інтерактивні ж елементи роботи дозволили не тільки виробити нові рішення, але й оволодіти новими знаннями у сфері фандрейзингу, менеджменту та адміністрування НГО.

szg

Як зазначила одна з учасниць заходу (лідерка БГЖО “Нитка Аріадни” Галина Мінялук): “Особливу зацікавленість та певний “острах” на перших порах у мене викликало завдання розробити відеопрезентацію організації і при цьому “вкластись” у півтори хвилини. Але, як-то кажуть, очі бояться, а руки роблять. І все вийшло!”

DSCN6074

В підсумку Ярмарку, разом з керівниками НГО регіону нам вдалось виробити декілька цікавих ідей та проектів, які вже незабаром побачать світ на нашому ресурсі. Одна із них розпочне роботу вже за тиждень, якраз у співпраці з Інклюзивним читальним залом Обласної бібліотеки ім.О.Ольжича, де відбувається один із заходів Ярмарку. Це проект SPS (Social Public Season) на ngo.zt.ua, який було розроблено спільно з ГО “Інститут креативних інновацій” та учасницею Ярмарку Інною Палько, яка очолює цю організацію:

“Поки всіх секретів відкривати не буду, але зазначу, що це буде інтегрований онлайн-щоденник, який дещо деформалізує формальну освіту, але при цьому зробить її цікавою і корисною. Приємно те, що в ході сьогоднішнього Ярмарку я почула чимало цікавих ідей, про які сама давно думала, і прямо на заході ми знайшли гарних партнерів для їх втілення. Тому з заходу пішла не тільки з новими знаннями, а й сповнена натхнення. І думаю, я не одна йшла із Ярмарку з таким настроєм!”

DSCN6135

А детальніше про цей проект та інші нові ідеї, натхненні учасниками Ярмарку незабаром читайте на нашому сайті та використовуйте у своїй діяльності!.

А більше фото з заходу шукайте на нашому пабліку у Facebook

Захід здійснено в рамках проекту «ІТ як інструмент посилення організаційної спроможності локальних НГО» за підтримки відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США. / Supported by the Public Affairs Section of the U.S. Embassy to Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.

Leave a Reply

%d bloggers like this: