Подача заявок на участь у проекті #womenps (2019)

  Центр громадських ініціатив «Ідеї змін» (Київ), Polis180 (Берлін) та Асоціація жінок ВПЛ «Згода» (Тбілісі) оголошують конкурс на участь у проекті «Жінки, мир, безпека: чи стануть шансом для вирішення затяжних конфліктів в Україні та Грузії».

   Дедлайн – 22 березня 2019 р.

  Відібрані учасники візьмуть участь у семінарах у Тбілісі (5-10 травня 2019) та Києві (23-28 червня 2019 року), де ми зустрінемося з експертами з місцевих та міжнародних урядових інституцій та громадських організацій.

  На більш пізньому етапі, учасникам #womenps 2019 буде запропоновано подати заявку на нашу конференцію #womenps alumni у Берліні (вересень 2019). Конференція об’єднає учасників наших міжнародних проектів «Жінки, мир і безпека», проведених у 2016, 2018 і 2019 роках, і спрямована на вироблення досліджень, орієнтованих на політику.

   Проект #womenps розглядає ролі жінок у світі та безпеці. Яким є статус жінок і участь жінок у політиці та суспільстві в Україні та Грузії? Як урядові та громадські організації, НУО та посередники займаються питаннями жінок, миру та безпеки? З якими особливими проблемами стикаються внутрішньо переміщені жінки? (Як) ситуація між Україною та Грузією відрізняється від того, що може бути отримано від інших? Що могли б зробити Німеччина та ЄС для зміцнення гендерних, мирних та безпекових перспектив українсько-грузинських конфліктів? Крім Грузії та України, проект має на меті збільшити наше розуміння ґендерної динаміки в конфліктах.

   Детальніше про проект читайте тут! Хто може подати заявку?

Ми шукаємо високо мотивованих студентів та молодих фахівців з України, Грузії та Німеччини. Зацікавлені заявники повинні:

  • бути громадянами або довгостроковими резидентами України, Грузії або Німеччини
  • віком від 20 до 35 років
  • продемонструвати доведений інтерес до гендерних питань, миру та безпеки, або (людської) динаміки безпеки на пострадянському просторі
  • володіти англійською мовою
  • мати можливість брати участь у ВСІХ сесіях проекту (як в Тбілісі, так і в період з 05 по 10 травня 2019 р. і в Києві, 23 – 28 червня 2019 р.)
  • Заявники повинні бути готові підтримати проект, наприклад, написавши статтю в блозі або політичний короткий виклад конференції в Берліні, або написавши твітінг з подій.

Ми вітаємо заяви від усіх статей! #heforshe

   Як застосовувати?

  Будь ласка, напишіть супровідний лист, в якому ви даєте відповіді на наступні питання англійською мовою (макс. 200 слів на запитання):

Яка ваша мотивація для участі в проекті?
Чи ви займалися гендерними питаннями, миром і безпекою, або (людською) динамікою безпеки на пострадянському просторі в навчанні / роботі? Яким чином?
На вашу думку, яка найважливіша причина, чому проблеми жінок і жінок залишаються відносно виключеними з сфери миру та безпеки?
Нарешті, будь ласка, обговоріть три конкретні ідеї про те, як збільшити значущу участь жінок у мирі та безпеці!
   Будь ласка, надішліть супровідний лист, резюме (англійською мовою) та (якщо це можливо) доказ вашого знання англійської мови на womenps@polis180.org із зазначенням вашого імені, прізвища та країни у темі листа електронної пошти (наприклад, Maria Muster, Німеччина). Кінцевий термін подання заявки – 22 березня 2019 року. До 31 березня буде повідомлено про успішних кандидатів. Якщо у Вас виникли питання стосовно процесу подачі заявки, не соромтеся звертатися до нас за адресою womenps@polis180.org. Будь ласка, зверніть увагу: Ваші дані будуть передані Polis180, «Центру громадських ініціатив – ідеї для змін» та Асоціації жінок з ВПО «Згода». Центр громадських ініціатив та Асоціація жінок з ВПО «Згода» дотримуються загальних стандартів ЄС щодо захисту даних для цього проекту. Ми з нетерпінням чекаємо на вашу заявку!

  Витрати та фінансування

 Проект фінансується Федеральним міністерством закордонних справ. Більшість витрат (польоти / поїзди / автобуси до Києва та Тбілісі та назад додому, проживання в розділених за гендерними даними двомісних / тримісних номерах і більшість харчування) будуть покриті всіма обраними учасниками. Учасники повинні заплатити символічний внесок за участь у розмірі 50 € (для учасників з Німеччини) або 20 € (для учасників з України та Грузії). 

 Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *