Прийом заявок на участь у Future News Worldwide 2019

  Триває прийняття заявок на участь у Future News Worldwide 2019, престижній міжнародній конференції для майбутнього покоління журналістів, яку організовує Британська Рада в партнерстві з провідними світовими медіаорганізаціями.

  100 журналістів, блогерів, влогерів, фотографів і репортерів з усього світу візьмуть участь у дводенній події, що пройде в лондонській штаб-квартирі Thomson Reuters у липні 2019 року. Одним із них можете стати саме ви.

  Це унікальна можливість дізнатися досвід і повчитися в зірок журналістики з провідних медіа, серед яких CNN, Reuters, Google News Initiative, Facebook, BBC World Service, котрі є партнерами цієї ініціативи. Крім того, це шанс обмінятися досвідом із ровесниками з інших країн і розбудовувати власну мережу міжнародних контактів.

  Future News Worldwide (FNW) пройде вже втретє й цьогоріч залучить, зокрема, таких спікерів:

  • Мері Гокедей, відповідальна за редакторську стратегію англійськомовних радіоканалів BBC World Service
  • Чарльз Льюіс, засновник Міжнародного консорціуму журналістів-розслідувачів
  • Алессандра Ґаллоні, редакторка міжнародних новин Reuters
  • Нік Ренн, голова відділу новинних партнерств (Європа, Близький Схід, Африка) у Facebook
  • Мет Кук, лідер відділення Google News Lab Великої Британії, Ірландії та нордичних країн

  Британська Рада пропонує молодим журналістам в Україні взяти участь у конкурсі, аби стати одним зі 100 професіоналів, що потраплять на конференцію в Лондоні. Вона пройде 16-17 липня 2019 р. Британська Рада покриє основні витрати на поїздку (в тому числі переліт, проживання й транспорт у Лондоні, харчування, візовий збір тощо).

  Податися можуть профільні студенти магістратури й аспіранти, а також випускники ВНЗ (максимум 2 роки після випуску), віком 18-25 років (станом на 1 липня 2019 р.), що володіють англійською на просунутому рівні, працюють журналістами й/або мають намір будувати кар’єру в цій сфері, а також розділяють цінності, які лежать в основі ідеології FNW.

  Дедлайн для подання заявки – 21 березня 2019 року (14:00 за київським часом).

 Більше деталей, умови участі та заявка – за посиланням: www.britishcouncil.org/future-news-worldwide.

  Про Future News Worldwide

Future News Worldwide – це партнерство між Британською Радою й провідними медіаорганізаціями світу, що має на меті допомогти молодим фахівцям розвинути широкий спектр умінь і навичок у журналістиці й  налагодити зв’язки з колегами за кордоном. #FNW19

Джерело: https://www.prostir.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *