Практичні аспекти місцевого самоврядування

 Відкрито реєстрацію експертів дев’ятого щорічного семінару «Практичні аспекти місцевого самоврядування – управління трудовими ресурсами в громаді», який відбудеться 8 та 9 лютого 2019 року на Полтавщині.

 Ця подія вже стала традиційною та гуртує практиків і дослідників місцевого самоврядування з метою обміну успішними ідеями та прикладами самоврядування. Організатори семінару: Центр громадянських ініціатив http://http://cehrin.org.ua/  та представництво фонду Фрідріха Науманна в Україні http://ukrajina.fnst.org/ у співробітництві з Пирятинською міською радою та Агенцією розвитку Пирятинщини.

 Учасники семінару – це голови територіальних громад, секретарі і депутати місцевих рад, фахівці виконавчих органів місцевого самоврядування, представники громадських організацій, що працюють у сфері місцевого самоврядування. Цьогорічний семінар присвячений новим можливостям, якими можуть скористатися територіальні громади, та ефективному управлінню трудовими ресурсами на рівні громади, розвитку кадрового потенціалу представників органів місцевого самоврядування та підвищенню компетенцій представників громади. Розпочнеться семінар з тематичної дискусії “Місцеве самоврядування та кадрове питання або що робити, коли не має кому робити” за участі провідних фахівців галузі.

 Формат події передбачає участь 35 учасників з різних регіонів країни. Для участі у відборі необхідно заповнити анкету до 23:59 години 22 січня лютого 2019 року за посиланням – https://goo.gl/Xt7KiC

 Анкети заповнені після встановленого терміну до розгляду не приймаються. Відбір експертів проводиться на конкурсній основі. Повідомлення про зарахування до складу учасників семінару буде надіслане на вказану Вами електронну адресу разом з програмою події до 18:00 години 28 січня 2019 року.

 УВАГА! Участь експерта передбачена на гонорарній основі. Перевага надаватиметься зареєстрованим ФОП. У разі запитань звертайтесь до оргкомітету події за номером: (032) 231 88 08 та (068) 581 20 24 або (096) 203 55 61 з 09:00 до 18:00 години, електронна скринька cehrin.event@gmail.com

 Детальна інформація про семінар – https://goo.gl/becDKS

 Джерело: https://gurt.org.ua/ 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *