Тренінг з цифрової безпеки для журналістів

 ГО «Інтерньюз-Україна» в рамках Школи цифрової безпеки DSS380 у партнерстві з eQualit.ie(Монреаль, Канада) продовжують серію тренінгів з цифрової безпеки для українських журналістів й запрошують до участі в черговому дводенному тренінгу.

 Мета тренінгів – змінити поведінку учасників в цифровому світі на основі вивчення їхніх потреб.

 Ми переконані, що у професійній діяльності журналісти здатні краще управляти ризиками щодо інформації та пристроїв. А напередодні виборів питання захисту даних буде особливо актуальним для журналістів та редакцій.

Реєстрація

 Впродовж двох днів тренери ідентифікують ключові ризики учасників щодо цифрових загроз, обговорять рішення, й, відповідно, учасники переглянуть свої підходи щодо:

  • захисту облікових записів від зовнішніх загроз (пошта, соціальні мережі);
  • захисту пристроїв від конфіскації, втрати інформації тощо;
  • захисту пристроїв від шпигунських програм та вірусів;
  • захищеного з’єднання з інтернетом;
  • захисту листування та голосових розмов;
  • налаштування конфіденційної комунікації в соцмережах.

 Під час тренінгу тренери та учасники продискутують й специфічні виклики в цифровому світі, що стосуються роботи журналістів (захист джерел, приватність тощо).

Тренери: Павло Бєлоусов, DSS380, та Андрій Маштаков, DSS380.

 Увага, для участі обов’язково потрібно привезти з собою ноутбук (планшет не замінює ноутбука).

 Щоб подати заявку на участь у тренінгу, заповніть, будь ласка, реєстраційну анкету до п’ятниці, 18 січня 15:00 (пріоритетний відбір) або ж до неділі, 20 січня, 15:00. Увага, відбір відбувається на конкурсних засадах. Перших відібраних аплікантів ми повідомимо до 18.00, п’ятниці, 18 січня. Решту – у понеділок, 21 січня.

 Місце проведення: Київ, офіс ГО «Інтерньюз-Україна». Деталі учасники заходу отримають на електронну адресу (переконайтесь у її правильності при реєстрації).

 Участь безкоштовна, організатори покривають витрати на проїзд (потяг не вище класу «купе», Інтерсіті 2-го класу та автобуси [відстань до Києва — до 300 км] за наявності оригіналу квитка), забезпечують харчуванням під час проведення тренінгу та проживанням.

 Контактна особа – Ірина Зінець, тел.: +38 063 129 57 59, E-mail: izinets@internews.ua

 Детальніше про проект: https://dss380.org/https://www.facebook.com/dss380org/

Джерело: https://gurt.org.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *