Представників новостворених громад з Житомирщини на тренінги навчальної програми «Успішні локальні громади»

Фонд «Освіта для демократії» (Варшава, Польща), Громадська організація «Наше Поділля» (Вінниця) та Громадська організація «Точка доступу» (Краматорськ) запрошують представників Житомирської області до участі у програмі «Успішні локальні громади». Програма передбачає тренінговий компонент, реалізацію спільних завдань командами з різних територіальних громад, а також можливість отримати фінансування в рамках конкурсу мінігрантів.

До участі в тренінгах запрошуються: 

● представники органів місцевого самоврядування територіальних громад за виключенням обласного центру;

● представники громадських та благодійних організацій, які проводять діяльність на рівні своєї територіальної громади (за виключенням обласного центру) з Житомирської області.

Шукаємо кандидатів, які: 

● зацікавлені у праці задля розвитку своїх місцевих громад;

● мають бажання брати активну участь у впровадженні реформ в Україні;

● готових брати відповідальність за свою громаду.

Для представників локальних громад буде проведена серія двох триденних тренінгів у квітні-травні 2017 р. (точні дати і місце проведення вказуються нижче).

Під час тренінгів учасники дізнаються як проводити аналіз проблем та потреб громади, а також яким чином залучати ресурси у відповідності до локальних потреб з метою покращення якості життя в громаді.

Навчальні модулі будуть включати наступні теми:

● практичні аспекти реформи місцевого самоврядування

● механізми участі у процесах прийняття рішень

● міжсекторна співпраця

● аналіз локальної громади (її ресурсів та проблем)

● добрі практики проведення змін у місцевих спільнотах

● основи написання проектної заявки

● роль жінок та чоловіків у процесах перетворень.

Подаючи заявку на участь, кандидати беруть на себе зобов’язання взяти участь у обох тренінгах запланованих в рамках програми.

Чому варто взяти участь у програмі «Успішні локальні громади»? Як учасник Ви:

● актуалізуєте свої знання з тематики практичних аспектів реформи місцевого самоврядування, механізмів взаємодії поміж громадськістю та місцевою владою, локального аналізу та основ написання проектної заявки під час 2 тренінгів (квітень-травень 2017 р.);

● зможете провести дослідження потреб та проблем своєї територіальної громади за підтримки експертів програми (червень 2017 р.);

● представники Донецької та Луганської області отримають можливість взяти участь у навчальному візиті до інших областей для ознайомлення з досвідом реалізації ініціатив у місцевих громадах інших областей (червень 2017 р.);

● на конкурсній основі отримати міні-грант розміром до 1000 дол. на реалізацію власного проекту з метою покращення життя в громаді (конкурс – липень-серпень, реалізація проектів вересень 2017 – січень 2018р.).

Перевага надаватиметься учасникам, які подають заявку в складі команди: представники ОМС та представники ГО. Очікуємо відібрати на тренінги по кілька команд у складі 3-5 осіб з однієї громади (представників ОМС спільно з ГО). Тому варто поширювати інформацію про набір учасників серед своїх партнерів та колег!

Для участі в конкурсі, просимо заповнити анкету онлайн https://goo.gl/forms/OYloVg3M4qAAOQzk2 Дати тренінгів: 11-13 травня 2017 року та 31 травня – 2 червня 2017 року (місце проведення: Житомир)

Термін подання заявок – до 5 квітня 2017 р.

Участь у тренінгах (проїзд, проживання та харчування) повністю покривається за рахунок організаторів. Усі учасники конкурсу будуть поінформовані про результати відбору до 12 квітня 2017 року.

За додатковою інформацією звертайтесь до:

Юрія Степанця, vinmonp@gmail.com, тел. 0679607264

Анастасії Прокопенко, tochkadostupugo@gmail.com, тел. 0957665277

Проект реалізується за підтримки Національного фонду в підтримку демократії

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *