Про взаєморозуміння та співпрацю у громаді спілкувалися під час “відкритого простору” у Житомирі

“Відкритий Простір” (Open Space*) на тему: “Сила в гурті: взаєморозуміння та співробітництво у локальних громадах – ключ до розвитку міста”  відбувся “08″ грудня 2016 р. у приміщенні готельно-ресторанного комплексу “Шалє”.

Організатори заходу у Житомирі – Молодіжна громадська організація “Сучасний Формат” у співпраці із DVV International в Україні в рамках проекту “Регіональні голоси – будуємо мости для демократії”. Проект здійснюється за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Учасники житомирського “Відкритого Простору” намагалися більш поглиблено розглянути інструменти, які можуть об’єднувати та об’єднують громаду, сприяють порозумінню в громаді та формують передумови для всебічного розвитку міста.

Після заходу учасники наголошували: “Обговорити – обговорили, а тепер головне – максимально ефективно використовувати такі “об’єднавчі інструменти” у повсякденному житті, у спілкуванні із друзями, роботі із колегами та партнерами”.

Загалом участь у заході взяли 40 учасників, а саме:

  • громадські діячі, в тому числі: 7-ім авторів проектів, поданих на бюджет участі у Житомирі (із них автори 4-ох цьогорічних проектів-переможців), 3-ри члени координаційної ради по впровадженню бюджету участі у Житомирі, 3-ри голови ОСББ у Житомирі, представники громадських організацій та фондів;
  • спеціалісти 3-ох департаментів Житомирської міської ради (департаменту бюджету та фінансів, департаменту економічного розвитку і управління звернень та діловодства), спеціалісти Головного територіального управління юстиції у Житомирській області, спеціаліст Житомирського обласного центру зайнятості;
  • студенти-магістранти та завідувач кафедри економіки підприємства Житомирського державного технологічного університету;
  • представники Музею космонавтики ім. С.П. Корольова;
  • представники бізнесу;
  • журналісти.

Активну участь у обговоренні взяли також спеціально запрошені експерти із Вінницької, Кіровоградської та Львівської областей, а також Києва.

——

* Технологія Відкритого Простору (Open Space) – це креативний метод провадження діалогу/дискусій в групах від 8 до 1000 осіб, що застосовується для стратегічного розвитку, пошуку рішень у проблемних ситуаціях, розвитку команд, у роботі з фокус-групами і т.д. Цей метод активно використовується у різних куточках світу і є надзвичайно дієвим і доречним інструментом в громадській діяльності.

6-847x477

5

 

Джерело:

Сучасний формат

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *