Проект “Підтримка громадських ініціатив”

 Чеська неурядова гуманітарна організація «Людина в біді» (People in need) в Україні, проводить конкурс грантів на  підтримку громадьских ініциатив для вирішення питань місцевого значення.

  МЕТА ПРОЕКТУ

  Мобілізація місцевих жителів, мешканців неподалік лінії розмежування, з метою їх участі в вирішенні питань місцевого значення, базуючись на засадах коллективної участі (фінансової, технічної та/або своєю працею), спрямованого на покращення комунально- побутових умов, збільшення доходів сім’ї, зменшення витрат в виробничій діяльності та інше.

  ХТО МОЖЕ ПРИЙНЯТИ УЧАСТЬ В ПРОЕКТІ?

 Ініциативні групи місцевих жителів (не меше 3-х чоловік), мешканців неподалік лінії розмежування, а також групи підприємств, підприємців, та організацій, які займаються підприємницькою діяльністю в сільській місцевісті Бахмутського, Мар’їнського, Ясиноватьського районів та міста Торецьк в Донецькій області.

  РОЗМІР ГРАНТУ

  Розмір гранту становить до 300 000 грн. та буде залежати від обґрунтування задля вирішення проблеми, а також від кількості членів об’єднання, які одержать користь від втілення запропонованого проекту.

  МЕТА З ЯКОЮ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ ГРАНТ

 Отриманий грант може бути використаним з наступної мети: придбання устаткування, інструментів, сировини та матеріалів, сплати заробітної плати працівників, закупка необхідних товарів, з метою забезпечення діяльності об’єднаної громади задля вирішення означених завдань. 

  ЕТАПИ ТА ОСНОВНІ ПРАВИЛА УЧАСТІ В ПРОЕКТІ

  1. Для участі в проекті необхідно заповнити Заявку в інтернеті за посиланням. Поля для відповідей на питання мають обмеження, але ми не обмежуем вас в об’ємі наданої вами інформації. Будь яку необхідну інформацію ви зможете спрямувати на електронну адресу livelihoods.ua@peopleinneed.cz.      
  2. Конкурсна комісія проекту розгляне вашу заявку на протязі 30 календарних днів. Це означає, що, якщо на протязі 30 днів з моменту подачі заявки наш співробітник з вами не зв’язався за вказаним вами номером телефону, ваша заявка була опрацьована, але не пройшла конкурсного відбору.
  3. В процесі опрацювання заявки наші співробітники, в тому числі члени конкурсної комісії, проводити з вами телефонні інтерв’ю, та при необхідності проведуть з вами зустрічі на місці втілення проекту. 
  4. Успіх вашої участі в проекті, в основному, залежить від рівня вашої підготовки, чим глибше та детальніше, обміркований вами проект, тим більше шансів ви маєте. Ви маєте можливість викладати свої міркування в любій доступній вам формі(«своїми словами»), але вони мають бути обґрунтованими вашими спостереженнями, фактами та/або розрахунками.
  5. При позитивному рішенні, про перехід вас до другого етапу конкурса грантів, наш співробітник організації «Людина в біді» з вами зв’яжеться.

  Заявки на конкурс грантів приймаються до 01.02.2019 року.

  Проплата заявлених витрат здійснюватиметься до кінця березня 2019 року.   

 Увага! «Людина в біді» ніколи не вимагає сплати за свої послуги за надану гуманітарну допомогу. Якщо вам стало відомі випадки вимагання нашими співробітниками винагороди за свої послуги(в будь якій формі), просимо повідомити по номеру гарячої лінії: 0 800 210 174 (з понеділка по п’ятницю, з 9:00 до 17:00, всі дзвінки безкоштовні).

  Джерело: https://www.prostir.ua/ 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *