Програма малих грантів громадської дипломатії уряду США – «Культура»

 Посольство США в Києві оголошує Програму малих грантів громадської дипломатії для підтримки проектів у сфері культури на 2018–2019 рр.
  ВИМОГИ ДО УЧАСТІ:
Подавати заявки на участь у конкурсі можуть приватні особи – громадяни України та США й зареєстровані неприбуткові та неурядові організації. Громадяни й організації третіх країн участі в конкурсі брати не можуть.

  Теми освітніх проектів, які підпадають під вимоги програми:
• Проекти, що підтримують впровадження освітніх реформ в Україні, залучаючи компоненти американської системи освіти.
• Проекти, що фокусуються на підтримці та інституціоналізації академічної доброчесності в українських освітніх установах.
• Проекти чи події, організовані та проведені в українських освітніх установах, за участю американських експертів із сталого економічного розвитку, виборів/демократичних реформ, прозорості, підприємництва, лідерства та/або інновацій.
• Освітні проекти та програми, що розвивають тему жіночого підприємництва та лідерства в сферах комерції, фінансів та економіки.
• Проекти, спрямовані на створення програм американських студій в українських освітніх закладах.
• Академічні програми, які включають американський компонент, спрямований на розвиток та посилення значення толерантності, різноманітності та інклюзивної освіти в середніх загальноосвітніх школах та/або у ВНЗ.
• Проекти, стпрямовані на підтримку внутрішньо переміщених вищих навчальних закладів з окупованих територій України, викладацького складу, студентів та адміністративного персоналу, а також на підтримку спільноти, в якій вони перебувають на теперішній час.

 Участь американських громадян у проектах заохочується, але не вимагається. Всі проекти повинні підкреслювати американо-українське співробітництво чи просувати українські освітні цілі за допомогою значних американських досліджень, освітніх методик, а також лекцій. Перевага надаватиметься спільним проектам, а також проектам, що включатимуть освітні елементи та інформаційно-просвітницькі заходи для окремих категорій українців, які зазвичай мають брак ресурсів (лекції або майстеркласи).
  ДОДАТКОВІ ВИМОГИ ДО ОРГАНІЗАЦІЙ:
 Всі організації, що подають проектні заявки на грантові програми уряду США, повинні одержати номер Dun & Bradstreet Number (DUNS) ще перед поданням заявки, номер CCR (NCAGE), а також зареєструватись і мати дійсний статус у федеральній Системі управління надаванням контрактів – System for Award Management (SAM.gov) до того, як організації буде надано грантові кошти.
  Детальнішу інформацію щодо процесу отримання необхідних реєстрацій див. на:
https://ua.usembassy.gov/uk/education-culture-uk/current-programs-grants-uk/
 По допомогу у виконанні цих вимог, будь ласка, звертайтесь на електронну адресу: KyivPDGrantsEdu@state.gov 

  Інструкції щодо заповнення заявок:
 Ваша заявка складається з двох документів: аплікаційної форми й окремого кошторису (документ у форматі Excel).
  Аплікаційну форму можна знайти за посиланням https://ua.usembassy.gov/uk/educationculture-uk/current-programs-grants-uk/
  Аплікаційна форма містить інструкцію про те, як складати кошторис. 
  Аплікаційну форму й кошторис має бути надіслано англійською мовою на електронну адресу: KyivPDGrants@state.gov. Ви одержите повідомлення на підтвердження того, що вашу заявку було отримано, з відповідним реєстраційним номером. Будь ласка, не надсилайте паперових копій поштою. Будь ласка, надсилайте тільки аплікаційну форму і кошторис; ніякі інші документи розглядатися не будуть.
Тема поданих електронних повідомлень має відповідати такому форматові: назва проекту, ім’я особи чи назва організації.

 Сума: 150 000 доларів США – загальне фінансування. Окремі гранти становитимуть до 8000 доларів для приватних осіб і до 24 000 доларів для організацій
Номер CFDA: 19.040
Цикл #1 Оголошення про початок прийому заявок: 29 жовтня 2018 року
Цикл #1 Кінець прийому заявок: 23 листопада 2018 року
Цикл #2 Оголошення про початок прийому заявок: 4 лютого 2019 року
Цикл #2 Кінець прийому заявок: 11 березня 2019 року

  Терміни: Заявки будуть прийматися тільки протягом двох періодів, окреслених відкритими оголошеннями (цикл № 1 і цикл № 2). Жодні заявки, прислані перед цими датами чи після них, не розглядатимуться. Наступні часові рамки вказують на термін, коли слід чекати рішень щодо грантових пропозицій, але можливі затримки, пов’язані з надходженням фінансування.
ЦИКЛ № 1: Для проектів, які мають початися не раніше, ніж 1 березня 2019 року, і не пізніше, ніж 1 червня 2019 року. ПРИМІТКА: перша дата стосується початку цілеспрямованого планування і підготовки проекту, а не його публічного відкриття чи завершення роботи по ньому. Програма малих грантів підтримує проекти, які тривають до 12 місяців. Остаточне рішення з приводу фінансування може бути прийнято пізніше, ніж вказано, але не пізніше, ніж до кінця лютого 2019 року.

 29 жовтня 2018 року – повідомлення про можливості фінансування опубліковано як запрошення до участі у Циклі № 1.
 23 листопада 2018 року – кінцева дата подання заявок на Цикл № 1 (23:59 за київським часом, UTC+2).
 14 грудня 2018 року – повідомлення про рішення (згода або відмова фінансувати проект).
ЦИКЛ № 2: Для проектів, які мають початися не раніше, ніж 1 липня 2019 року, і не пізніше, ніж   30 вересня 2019 року. ПРИМІТКА: перша дата стосується початку цілеспрямованого планування і підготовки проекту, а не його публічного відкриття чи завершення роботи по ньому. Програма малих грантів підтримує проекти, які тривають до 12 місяців.
 4 лютого 2019 року – запрошення до участі у Циклі # 2.
 11 березня 2019 року – кінцева дата подання заявок на Цикл № 2 (23:59 за київським часом, UTC+2).
  3 квітня 2019 року – повідомлення про рішення (згода або відмова фінансувати проект)

Більше інформації в прикріпленому файлі.

UKR-FY19-NOFO-Public-Diplomacy-Small-Grant-Program-CULTURE-1

Джерело: https://ua.usembassy.gov/uk/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *