Програма малих грантів громадської дипломатії уряду США – «Освіта»

  Посольство США в Києві оголошує Програму малих грантів громадської дипломатії для підтримки проектів у сфері освіти й культури на 2018–2019 рр. Залежно від наявності коштів, Посольство США надаватиме малі гранти, про які піде мова нижче, українським та американським організаціям, що мають статус неурядових і неприбуткових, а також фізичним особам. Специфічні тематичні пріоритети і програмні вимоги детально описано нижче. Проект має бути призначено для української аудиторії, і всі передбачені ним заходи, підтримані грантом Посольства США, повинні відбуватися в Україні.

  ВИМОГИ ДО УЧАСТІ:
Подавати заявки на участь у конкурсі можуть приватні особи – громадяни України та США й зареєстровані неприбуткові та неурядові організації. Громадяни й організації третіх країн участі в конкурсі брати не можуть.

 Теми освітніх проектів, які підпадають під вимоги програми:
• Проекти, що підтримують впровадження освітніх реформ в Україні, залучаючи компоненти американської системи освіти.
• Проекти, що фокусуються на підтримці та інституціоналізації академічної доброчесності в українських освітніх установах.
• Проекти чи події, організовані та проведені в українських освітніх установах, за участю американських експертів із сталого економічного розвитку, виборів/демократичних реформ, прозорості, підприємництва, лідерства та/або інновацій.
• Освітні проекти та програми, що розвивають тему жіночого підприємництва та лідерства в сферах комерції, фінансів та економіки.
• Проекти, спрямовані на створення програм американських студій в українських освітніх закладах.
• Академічні програми, які включають американський компонент, спрямований на розвиток та посилення значення толерантності, різноманітності та інклюзивної освіти в середніх загальноосвітніх школах та/або у ВНЗ.
• Проекти, стпрямовані на підтримку внутрішньо переміщених вищих навчальних закладів з окупованих територій України, викладацького складу, студентів та адміністративного персоналу, а також на підтримку спільноти, в якій вони перебувають на теперішній час. 

  Сума: 150 000 доларів США – загальне фінансування. Окремі гранти становитимуть до 8000 доларів для приватних осіб і до 24 000 доларів для організацій
Номер CFDA: 19.040
Цикл #1 Оголошення про початок прийому заявок: 29 жовтня 2018 року
Цикл #1 Кінець прийому заявок: 23 листопада 2018 року
Цикл #2 Оголошення про початок прийому заявок: 4 лютого 2019 року
Цикл #2 Кінець прийому заявок: 11 березня 2019 року

  Терміни: Заявки будуть прийматися тільки протягом двох періодів, окреслених відкритими оголошеннями (цикл № 1 і цикл № 2). Жодні заявки, прислані перед цими датами чи після них, не розглядатимуться. Наступні часові рамки вказують на термін, коли слід чекати рішень щодо грантових пропозицій, але можливі затримки, пов’язані з надходженням фінансування.
ЦИКЛ № 1: Для проектів, які мають початися не раніше, ніж 1 березня 2019 року, і не пізніше, ніж 1 червня 2019 року. ПРИМІТКА: перша дата стосується початку цілеспрямованого планування і підготовки проекту, а не його публічного відкриття чи завершення роботи по ньому. Програма малих грантів підтримує проекти, які тривають до 12 місяців. Остаточне рішення з приводу фінансування може бути прийнято пізніше, ніж вказано, але не пізніше, ніж до кінця лютого 2019 року.

 29 жовтня 2018 року – повідомлення про можливості фінансування опубліковано як запрошення до участі у Циклі № 1.
 23 листопада 2018 року – кінцева дата подання заявок на Цикл № 1 (23:59 за київським часом, UTC+2).
 14 грудня 2018 року – повідомлення про рішення (згода або відмова фінансувати проект).
ЦИКЛ № 2: Для проектів, які мають початися не раніше, ніж 1 липня 2019 року, і не пізніше, ніж   30 вересня 2019 року. ПРИМІТКА: перша дата стосується початку цілеспрямованого планування і підготовки проекту, а не його публічного відкриття чи завершення роботи по ньому. Програма малих грантів підтримує проекти, які тривають до 12 місяців.
 4 лютого 2019 року – запрошення до участі у Циклі # 2.
 11 березня 2019 року – кінцева дата подання заявок на Цикл № 2 (23:59 за київським часом, UTC+2).
  3 квітня 2019 року – повідомлення про рішення (згода або відмова фінансувати проект)

Більше інформації в прикріпленому файлі.

UKR-FY19-NOFO-Public-Diplomacy-Small-Grant-Program-Education

Джерело: https://ua.usembassy.gov/uk/education-culture-uk/current-programs-grants-uk/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *