Програма стажування в Інформаційно-дослідницькому центрі при Верховній Раді України

 Головною метою Програми USAID РАДА є сприяння становленню підзвітного, відповідального і демократичного представницького органу – Парламенту України. Одним із напрямків діяльності Програми протягом 2019 – 2020 років є надання допомоги Верховній Раді України у створенні дослідницької служби за найкращими світовими стандартами. В рамках цієї діяльності Програма РАДА оголошує конкурс на участь у стажуванні в Інформаційно-дослідницькому центрі (ІДЦ, http://euinfocenter.rada.gov.ua/) при Верховній Раді України.

   Завдання стажування:

  1. Надання підтримки Верховній Раді України у створенні підрозділу дослідницької служби через апробацію різних продуктів та послуг такої служби
  2. Формування кадрового резерву або/та експертного пулу для Інформаційно-дослідницького центру при ВРУ

  Стажування орієнтоване на молодь, яка щойно почала, чи хоче почати займатись аналітичною діяльністю, зокрема на:

  • студентів, аспірантів та нещодавніх випускників вузів
  • експертів НУО, в тому числі аналітичних центрів.

  Відібрані учасники пройдуть безоплатне навчання з основ аналізу державної політики з акцентом на підготовці інформаційних матеріалів, необхідних для ефективного  законодавчого процесу. Окрім навчання, учасники програми познайомляться з роботою структурних підрозділів Апарату та комітетів Верховної Ради України, а також із роботою помічників-консультантів народних депутатів України.

  Навчання проходитиме у формі триденного тренінгу у Верховній Раді України.

  Учасники, які успішно пройдуть навчання, працюватимуть над формуванням інформаційних довідок та інших аналітичних документів на запити народних депутатів України. Робота над документами відбуватиметься дистанційно, без відриву від теперішньої роботи чи навчання.

 Успішні роботи учасників стажування будують опубліковані на сторінці Інформаційно-дослідницького центру на веб-сайті Верховної Ради України (http://euinfocenter.rada.gov.ua/).

  Учасники, які успішно пройдуть стажування, отримають сертифікати Програми USAID РАДА.

  Тривалість стажування: червень – грудень 2019 року.

  Для участі у програмі слід подати наступні документи:

  1. Резюме, розміром не більше двох сторінок формату А4
  2. Мотиваційного листа до участі у програмі розміром не більше однієї сторінки формату А4
  3. Творче завдання: написати есе на тему «Якою має бути дослідницька служба Верховної Ради України (завдання, організація роботи, головні продукти та послуги)». Обсяг документу – до 18 тис. знаків (з пробілами)

  Документи слід надсилати електронною поштою на адресу lgultay@radaprogram.org з темою листа «Стажування в ІДЦ».

  Дедлайн подачі заявки на участь у програмі – 30 квітня 2019 року.

 Відібрані учасники отримають персональне запрошення на участь у програмі до 10 травня 2019 року. Початок навчання – з 20 травня 2019 року (точний час, місце та інші логістичні деталі буде повідомлено відібраним учасникам до 10 травня 2019 року).

Програма USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво» реалізується Фондом Східна Європа за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Джерело: https://www.prostir.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *