Літній табір Європейської школи Східного партнерства

  Чудова можливість для учнів у віці 14-18 років країн Східного партнерства взяти участь у літньому таборі Європейської школи Східного партнерства.

  LEPL «The Children and Youth National Center» оголошує початок відбору до Європейського шкільного літнього табору 2019 у Грузії, який підтримується Європейським Союзом і є частиною ініціативи створення Європейської школи Східного партнерства в Грузії.

  Взяти участь може молодь з ЄС та шести країн Східного партнерства (Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Республіка Молдова та Україна). Учасникам повинно бути 14 – 18 років на час подання заявки.

  Табір відбудеться 16 – 30 серпня 2019 року.

  Дедлайн подачі заявок: 30 квітня.

  Літній табір збере до 100 молодих людей для участі в різних інтерактивних та освітніх заходах. Ці заходи будуть спрямовані на висвітлення європейських цінностей та сприяння співпраці, мультикультурного взаєморозуміння та толерантності серед молоді в країнах ЄС та країн Східного партнерства.

  У рамках тієї ж програми CYNC вже провів два табори в 2017 і 2018 роках, в яких взяли участь 180 іноземних студентів у Грузії. Більш детальну інформацію про попередні табори можна знайти тут: фотографії, відео попередніх таборів: https://goo.gl/Tg49fRhttps://goo.gl/Mk5MrRhttps://goo.gl/oYkKQg;

  Табір буде служити підготовчим етапом для потенційних студентів Європейської школи Східного партнерства.

  Дедлайн подачі заявок: 30 квітня, 2019, 12:00, за грузинським часом (опівдні, UTC + 4.00)

  Онлайн заявку можна знайти тут.

  Інформаційний пакет та детальний опис процедур подачі заявок та прийому шукайте тут

 Проведення Європейської школи Східного партнерства є частиною більш широких регіональних зусиль, спрямованих на задоволення потреб молоді. Це флагманський проект Комісії у регіоні Східного сусідства та один з «20 ключових завдань на період до 2020 року».

Джерело: https://www.prostir.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *