Проєкт “Амбасадори безпеки”

Кожен з нас – це важливий пазлик у великій картині безпечної громади.  Запрошуємо долучитися до спільноти амбасадорів безпеки.

Ідею річної програми “Амбасадори безпеки”, виконавцем якої є Агенція сталого розвитку “Хмарочос”, підтримано в рамках Канадсько-українського проєкту розвитку поліції (CUPDP) коштом уряду Канади через Міністерство закордонних справ Канади.

Сміливо заповнюйте заявку, якщо ви:

  • хочете зробити свою громаду безпечнішою і стати в 2021 році амбасадорами-партнерами проєкту;
  • хочете більше дізнатися про взаємодію громади, поліції, влади, бізнесу;
  • готові проводити дослідження своєї громади (про САРО-методику ми розповімо на Форумі-майстерні), майстерні з виготовлення флікерів та інші корисні безпекові ініціативи у своїй громаді (матеріали забезпечуються коштом проєкту);
  • готові включатись і діяти, бути голосом безпеки у своїй громаді.

21 грудня команди, які пройдуть відбір, отримають інформаційний лист щодо наступних кроків участі у проєкті, а саме – участь у Форумі-майстерні взаємодії громади, влади, поліції та бізнесу “Амбасадори безпеки” (відбуватиметься 22-23 грудня з 14.00 до 16.00 онлайн на платформі Zoom). 

Ця подія є стартом проєкту і допоможе командам бути амбасадорами безпеки далі. Участь команди у Форумі є обов’язковою.

Реєстраційна форма

Фейсбук-подія Форум-майстерня взаємодії громади, влади, поліції та бізнесу “Амбасадори безпеки”

До участі запрошуємо: представників територіальних громад Кіровоградщини, міста Кропивницький (представники громадських організацій та ініціативних груп, освітяни, бібліотекарі, молодь, представники ОМС тощо).

На конкурсній основі буде відібрано 10 команд з інших областей України.

Відбір команд-учасниць здійснюється на конкурсній основі за такими критеріями:

*  активна громадянська позиція (у т.ч. щодо вирішення проблем громади у сфері безпеки);
*  особиста мотивація брати участь у навчанні та використовувати отримані знання;
* наявність ідей / ініціатив щодо вирішення питань безпеки дорожнього руху в своїй громаді;
* готовність брати активну участь у навчальному форумі-майстерні “Амбасадори безпеки” та виконанні кроків Дорожньої карти амбасадора безпеки (навчання амбасадорів, САРО-дослідження громади/населеного пункту громади на предмет безпеки дорожнього руху, опитування громади та проведення публічного обговорення безпеки дорожнього руху у громаді, проведення майстерень флікерів, подання громадського звернення/е-петиції/проєкту на бюджет участі чи бюджетну пропозицію з конкретними пропозиціями щодо вирішення проблем безпеки дорожнього руху в громаді).

Кількість учасників/учасниць у команді – не менше трьох.

*Участь в команді представників різних секторів суспільства (влада / бізнес / громадянське суспільство) не є обов’язковою, але буде додатковою перевагою під час відбору.

Увага! Кожен учасник/учасниця заповнюють реєстраційну анкету індивідуально, зазначаючи спільну назву команди та ПІБ решти команди.

Реєстрація у проєкті “Амбасадори безпеки” триває до 20 грудня.

З організаційними питаннями звертайтеся, будь ласка, до Ірини Ткаченко, директорки Агенції сталого розвитку “Хмарочос”, координаторки проєкту “Амбасадори безпеки”: 

Тел.: 0976931163 

е-пошта: ambasador.krop@gmail.com

Сторінка проєкту: https://www.facebook.com/bevisiblekrop (будь ласка, впободайте її, аби отримувати свіжі новини та інформацію проєкту)

#АмбасадориБезпеки

Про проєкт “Амбасадори безпеки” 

Річна Програма з підвищення безпекової культури пішоходів та велосипедистів, налагодження співпраці громади, поліції та влади задля посилення безпеки у громадах «Амбасадори безпеки».

Метою проєкту є підвищення безпекової культури пішоходів та велосипедистів задля зменшення кількості ДТП за їх участю у Кропивницькому та Кіровоградській області шляхом посиленої комплексної просвітницької програми, яка включатиме: просвітницькі профілактичні безпекові заходи (майстерні, семінари тощо), навчальні заходи з  community policing за участю поліції, громадськості, влади задля спільного вирішення локальних проблем через модель CAPO, медіависвітлення дієвих безпекових практик та адвокації їх впровадження в місті та області.

До проєкту можуть долучитися команди з міста та ОТГ області, які пройдуть навчання за темами взаємодії поліції та громади (Community Policing), втілення безпекових ініціатив, налагодження діалогу громада-влада, опанують методику дослідження безпеки у громаді САРО та через використання інструментів участі спробують вирішити конкретні проблеми безпеки дорожнього руху у своїй громаді.

Завдання проєкту:

  • Створення  комплексної просвітницької програми з підвищення безпекової культури пішоходів та велосипедистів.
  • Налагодження співпраці поліції та громадськості та влади у Кропивницькому та у локальних громадах.
  • Здійснення CAPO-досліджень з метою вирішення безпекових проблем у місті та області.
  • Залучення журналістських спільнот та громадських журналістів, блогерів до активного медіависвітлення дієвих безпекових практик та адвокації їх впровадження в місті та області.
  • Створення регіональної мережі-спільноти амбасадорів безпеки, які посилюватимуть започатковані безпекові практики.

Проєкт “Амбасадори безпеки” впроваджується за підтримки Канадсько-українського проєкту розвитку поліції (CUPDP) коштом уряду Канади через Міністерство закордонних справ Канади.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *