ПРООН надає гранти організаційного розвитку для ГО з Житомирщини

   В рамках проекту «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні» ПРООН  в Україні оголошує конкурс проектних пропозицій від організацій громадянського суспільства, на підтримку їх організаційного  розвитку. 
   Звертаємось до вас із проханям, поширьте, будь ласка, інформацію про конкурс серед ваших колег, організацій-партнерів та за допомогою ваших інформаційних ресурсів.
    Ця грантова програма має на меті надати підтримку невеликим регіональним організаціям громадянського суспільства (ОГС) у подоланні викликів організаційного розвитку та досягненні більш стійкого впливу через покращені процедури внутрішнього врядування, політики та практики.
   Метою цієї програми є створення мережі регіональних хабів розвитку організацій громадянського суспільства. Ми шукаємо ОГС регіонального рівня, які зацікавлені у своєму власному організаційного розвитку, мають необхідний потенціал та ресурси для якісних змін, та мають базове розуміння концепції організаційного розвитку.
Очікується, що завдяки участі в програмі відібрані ОГС підвищать свою ефективність за наступними напрямками:
  • більш ефективно виконуватимуть свою місію в сфері демократизації і прав людини, займаючи роль регіонального лідера в обраному напрямку роботи;
  • мобілізовуватимуть місцеві ОГС на виконання спільних ініціатив і проектів, діючи за принципом «перший серед рівних» (не монополізуючи напрямки, а сприяючи рівному розвитку всіх партнерів);
  • сприятимуть активному мережуванню організацій як на регіональному, міжрегіональному, так і на міжнародному рівнях за тематикою демократизації і прав людини і обміном досвіду в сфері організаційного розвитку;
  • служитимуть взірцем для регіональних ОГС в сфері організаційного розвитку і мотивувати їх приділяти належну увагу власному зростанню та становленню в цій сфері, надавати іншим регіональним ОГС консультації і поради щодо розбудови їх організаційних спроможностей;
  • виконуватимуть функції адміністрування малих грантів для регіональних ОГС (за потребою).
    Розмір гранту: інституційний грант для відібраних ОГС не може перевищувати 80 тис. дол. США (у гривневому еквіваленті). Кошти мають бути витрачені на цілі, визначені шляхом незалежного оцінювання організаційних спроможностей ОГС.
    Цільові області: Харківська, Хмельницька, Київська (за винятком м. Київ), Миколаївська, Полтавська, Вінницька, Волинська, Запорізька, Житомирська.
    Для програми буде відібрано 6 ОГС. Вони приєднаються до мережі існуючих хабів завдяки підтримці на розвиток організаційної спроможності, розробленій спеціально для потреб їхніх організацій, включаючи менторство, дорадчу підтримку та зроблять внесок у посилення зусиль громадянського суспільства щодо просування демократії та прав людини на національному рівні.
    Дедлайн для подачі заявок: 15 серпня 2017.
    Повний текст заявки можна завантажити ТУТ
    Для отримання більш детальної інформації, просимо детально ознайомитись із повним текстом запрошення до подання проектних пропозицій, або зверніться до п. Олени Урсу за тел. 044-253-59-65, чи електронною поштою olena.ursu@undp.org
Додаткова інформація:
Протягом 2013-2016, ПРООН допомогла підвищити рівень організаційної спроможності 8 ОГС, які зараз виконують функції хабів на регіональному рівні (5 з них спеціалізуються на питанням демократизації та 3 на питаннях прав людини). ОГС оновили свої статути та внутрішні процедури управління; підвищили рівень відкритості та прозорості у звітуванні своїм членам та громадськості; збільшили свої бюджети у 2-4 рази та посилили фінансову стійкість; зміцнили свої позиції як регіональних лідерів шляхом залучення понад 2,500 громадських активістів та місцевих посадових осіб під час публічних заходів; та створили власну мережу. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *