Як отримати грант ЄС навчатиме жителів області Представництво Євросоюзу в Україні

20 липня 2017 року о 12:00 Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує бізнесменів, представників громадських організацій, влади міста та Житомирської області, а також усіх зацікавлених до участі в тренінгу «Як написати грантову заявку на проекти та  конкурси ЄС?» від Представництва Європейського Союзу в Україні.

Захід відбудеться у Житомирі у готелі «Reikartz Житомир», вул. Замковий Майдан, 5/8, конференц-зала «Бібліотека»

    Під час заходу буде проведено презентацію програм, зокрема культурних, та інформаційних ресурсів Представництва ЄС. Також учасники дізнаються більше про грантові програми Євросоюзу, їхні види, особливості написання грантових заявок тощо. Учасники зможуть не лише отримати джерела для пошуку необхідної інформації про гранти ЄС, але й також практичні поради від експертів щодо того:

  • Як отримати грантову підтримку ЄС;
  • Як підготувати успішну грантову заявку;
  • Як працює грантове фінансування;
  • Які є поточні програми та гранти ЄС, на які можна подати заявку.

    Експерти тренінгу:

  • Ірина СтаднійчукДокументаліст відділу преси та інформації Представництва ЄС в Україні
  • Тетяна Лебухорськаексперт з розробки та подання грантових заявок

    Участь у заході безкоштовна та за попередньої реєстрації: http://bit.ly/eu-grants-workshop

    Інформаційна кампанія «Будуймо Європу в Україні» – це серія інформаційно-просвітницьких заходів (вуличних акцій, виставок, семінарів, тренінгів, круглих столів), які Представництво ЄС в Україні проводить по всій Україні. Мета кампанії – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС. До участі у заходах в рамках інформаційної кампанії Представництва ЄС запрошуються усі охочі.

    За детальною інформацією звертайтесь, будь ласка, до Діанни Бущук, телефон +38(097)1514905dbushchuk@internews.ua  або Костянтина Ромашка+38(098)6475547kromashko@internews.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *