Регіональний семінар-тренінг «Співпраця органів виконавчої влади та інститутів громадянського суспільства в процесі формування та реалізації державної, регіональної політики»

  Офіс Координатора проектів ОБСЄ в Україні спільно з Секретаріатом Кабінету Міністрів України у рамках проекту «Удосконалення інституційної спроможності Уряду України та інститутів громадянського суспільства для ефективної співпраці у процесах прийняття рішень» організовує дводенні регіональні семінари-тренінги для керівників структурних підрозділів обласних держадміністрацій та представників інститутів громадянського суспільства. Метою семінарів-тренінгів є удосконалення знань, вмінь та навичок учасників з питань налагодження взаємодії в процесі формування та реалізації державної, регіональної політики. 

 Запрошуємо представників інститутів громадянського суспільства з зазначених областей до участі у семінарах-тренінгах, які відбудуться в наступних містах та у такі дати:

28-29 травня, м. Вінниця, запрошуються представники Вінницької та Житомирської областей; останній термін подання заявок: 21 травня 2019 року;

30-31 травня, м. Одеса, запрошуються представники Одеської та Миколаївської областей; останній термін подання заявок: 23 травня 2019 року;

10-11 червня, м. Тернопіль, запрошуються представники Тернопільської та Хмельницької областей; останній термін подання заявок: 3 червня 2019 року;

12-13 червня, м. Рівне, запрошуються представники Рівненської та Волинської областей; останній термін подання заявок: 5 червня 2019 року. 

 Для подання заявки на участь у заході заповніть, будь ласка, цю анкету. Від однієї організації приймається одна заявка на одну людину. Відбір учасників буде здійснюватися за результатами відповідей на обов’язкові запитання в анкеті. Підтвердження реєстрації учасника та інформація про місце проведення заходу буде надіслано на вказану в анкеті адресу електронної пошти. 

 По закінченню семінару-тренінгу планується видача сертифікатів, але виключно за умови участі протягом усієї тривалості заходу. 

Офісом Координатора проектів ОБСЄ в Україні забезпечуються проживання, харчування та покриваються транспортні витрати учасників (Транспортні витрати: учасники мають самостійно придбати квитки для подорожі до/з міста в якому проводиться тренінг. Офіс Координатора проектів ОБСЄ в Україні відшкодує витрати на проїзд для учасників у межах тарифу «купе» чи «Інтерсіті» 2 клас, а також квитки на автобус. Для відшкодування вартості проїзду учаснику необхідно буде надати оригінали проїзних документів в обидві сторони та документ, що засвідчує особу. Якщо учасники мають намір скористатися для поїздки приватним транспортом, то відшкодування розраховується 10 літрів на 100 кілометрів, за умови наявності оригіналу фіскального чеку за пальне, технічного паспорту на транспортний засіб та водійського посвідчення і не перевищують вартість квитків на потяг в обидві сторони 2-го класу «Інтерсіті» потягу, або «купе», на кожну особу, що подорожують приватним транспортом).

 З організаційних питань Ви можете звернутися до пані Анастасії Шовкопляс, асистента проектів відділу розвитку громадянського суспільства в Україні Офісу Координатора проектів ОБСЄ в Україні за телефоном (067) 239-27-94, або ел.поштою: anastasiia.shovkoplias@osce.org.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *