Ревіталізований завод «Електровимірювач» у Житомирі запрошує на Відкриті дні Лабораторії звуку

4 і 5 вересня на Вимірювачі презентують свої напрацювання учасники й учасниці двох саунд-резиденцій: V:UNCASE. Return і СИГМА-2021.  У програмі: саунд-інсталяції та перфоманси, кураторські екскурсії Галереєю звуку, тематичні воркшопи та електронна live-музика.

Колись однією з основних лінійок заводу «Електровимірювач» були електронні музичні інструменти. Тепер вже другий рік поспіль музична історія заводу продовжується завдяки створеній тут Лабораторії звуку.

Цього року на Вимірювачі відбулися дві саунд-резиденції: індивідуальна — СИГМА-2021, та колективна — V:UNCASE. Return. Талановиті музиканти й музикантки, саунд-артистки й артисти, винахідники й винахідниці досліджували технічний і звуковий контекст заводу і створювали тут свої проєкти.

На Відкритих днях Лабораторії звуку резиденти й резидентки представлять результати своїх пошуків та експериментів у виставковій та концертній програмах.

Субота, 4 вересня

Відкритий день V:UNCASE. Return

Початок о 12:00

Саунд-резиденція V:UNCASE. Return об’єднала 15 учасниць та учасників, що досліджували тему нового у звуці. Саунд-артист(к)и, музикант(к)и, інженер(к)и електроніки, медіахудожники/-ці презентують свої напрацювання у Галереї звуку та вечірній концертній програмі.

Відкритий день V:UNCASE. Return — це висловлювання, яке здійснять резидентки й резиденти за підсумками отриманого досвіду; це діалог, що відбуватиметься між ними та відвідувач(к)ами; це досвід, що дає великий простір для думки і натхнення.

Куратор(к)и проєкту — Олеся Оникієнко і Саша Долгий (ГО «Інститут Звуку»).

Неділя, 5 вересня

Відкритий день СИГМА-2021

12:00 – 23:00

СИГМА-2021 — це індивідуальні резиденції, організовані з метою популяризації мистецтва звуку та виявлення нових ςаунд-арт-практик. П’ятеро резидентів отримали власний, особливий досвід взаємодії з Вимірювачем та створили тут індивідуальні й тандемні проєкти на стику мистецтва, музики й експериментальних технологій. 

Відкритий день у неділю буде присвячений підсумкам резиденції: відвідувачі побачать, як індивідуальні досвіди учасників помножилися у взаємодії і створили спільну історію СИГМА-2021. У програмі — кураторська екскурсія інсталяціями резидентів, презентації робіт Олександра Сіроуса і тандему Тома Конаті і Юри Тимошенка та концерт експериментальної музики.

Куратор(к)и проєкту — Олександра Халепа (Carbon) та Олександр Гузєєв (Важка Культура / Heavy Culture).

Проєкт «Лабораторія звуку» у 2021 році став можливим завдяки партнерству інноваційного парку «Вимірювач», платформи «Острів», TCM Audio, заводу «Електровимірювач» та підтримці Українського культурного фонду.

Вхід: довільний внесок.

Детальна програма буде анонсована у соцмережах заходу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *