UPSHIFT Green конкурсна програма екоініціатив для молоді з усієї України

Інноваційна програма для підлітків та молоді UPSHIFT оголошує конкурсний набір учасниць/ків. Молодіжні команди з усієї України розроблять власні екологічні проєкти та отримають можливість залучити фінансування до 50 тисяч гривень й менторську підтримку на їхнє впровадження. Набір триває до 12 вересня 2021 року.

▶ У межах програми учасники й учасниці зможуть:

 • отримати навички 21 століття: навчитися працювати в команді, аналізувати проблеми та розробляти проєкти
 • знайти інноваційне рішення проблем, що пов’язані з захистом довкілля та зміною клімату
 • у супроводі ментора/ки розробити власний еко-проєкт
 • отримати фінансування та менторську підтримку для його реалізації
 • започаткувати соціальне підприємство або громадську ініціативу

▶ До участі запрошують команди з 3-5 учасниць/ків віком від 14 до 21 року з усіх областей України, які готові до активної участі в програмі з 23 вересня по 3 жовтня 2021 року. Подати заявку та дізнатися деталі про програму й умови участі можна за посиланням: https://bit.ly/UPSHIFT-Green. Набір триває до 12 вересня 2021 року.

▶ Заявки команд, які подаються на програму, обов’язково мають стосуватися зміни клімату та захисту навколишнього середовища. Учасники/ці повинні описати проблему, яка хвилює їх або їхню громаду, наприклад: забруднення повітря, водойм та ґрунту, неекологічне споживання, відсутність інфраструктури для сортування та переробки сміття, втрата біорізноманіття, нераціональне використання природних ресурсів, збільшення кількості відходів у зв’язку з пандемією COVID-19 тощо.

▶ Які етапи програми UPSHIFT?

 • За результатами конкурсного відбору команди учасників пройдуть навчальну програму, під час якої створять власні проєктні ідеї за методологією UPSHIFT на основі підходу Human Centered Design (дизайн, орієнтований на людину). Кожна команда працюватиме в супроводі ментора/ки. Важливо, щоб усі учасники команди однаково активно долучалися до роботи.
 • Команди представлять свої проєктні ідеї журі, після чого буде обрано п’ять команд, які отримають фінансування для своїх проєктів у розмірі до 50 тис. грн.
 • Відібрані до фінансування команди матимуть три місяці для впровадження проєктів. Протягом всього цього часу їх будуть підтримувати та консультувати ментори/ки та експерти/ки.

▶ Важлива інформація для команд, відібраних до участі в UPSHIFT Green:

 1. Перша частина тренінгів UPSHIFT та самостійна робота команд відбуватиметься онлайн (23 та 24 вересня; 25-30 вересня).
 2. Друга частина (1-3 жовтня) проходитиме наживо у Харкові. Організаційні та логістичні питання, витрати на транспортування, проживання, харчування учасників покривають організатори.
 3. Всі заходи відбуватимуться з дотриманням протиепідеміологічних заходів. Учасники/ці будуть забезпечені засобами індивідуального захисту.
 4. Команди, які складаються з неповнолітніх учасників/ць, мають приїхати у супроводі одного дорослого.

Більше про UPSHIFT можна дізнатися на сторінках програми в Фейсбук та Інстаграм, або за номерами телефонів: +38 067 353 32 31, +38 050 510 14 40

 


Довідково. UPSHIFT – це програма, що дозволяє підліткам та молоді пропонувати та втілювати інноваційні рішення для актуальних проблем у школі, громаді, місті тощо на основі підходу Human Centered Design (дизайн, орієнтований на людину). UPSHIFT втілюється Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) спільно з ГО “Фонд “Професійний розвиток Харкова” за підтримки ING Bank.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *