Школа підтримки малого та середнього бізнесу для жителів-ок Житомирської області

Триває набір до проекту «Школа підтримки малого та середнього бізнесу» – це грантовий проект, який спрямований на підтримку підприємництва в Житомирській області.

Проект розрахований на:
– жінок та чоловіків з Житомирської області (та/або з довідкою ВПО), які мають бізнес-ідеї;
– діючих підприємців з Житомирської області (та/або з довідкою ВПО).

Чому саме наша Школа підтримки малого та середнього бізнесу?

Тому що, Ви отримаєте інформацію від практиків, які є спеціалістами у своїй галузі. Вже під час навчання в школі ви зможете розібратися з ключовими аспектами ведення власного бізнесу, пропрацюєте всі свої слабкі та сильні сторони, та зможете одразу застосовувати отримані знання на практиці.

Як відбувається навчання?

Активна фаза проекту триватиме 4 місяці. Модульна система (1 модуль – це 2 дні субота та неділя, перерва між модулями 1-3 тижні, навчання буде відбуватися тільки у вихідні). В міжмодульний період, а також після завершення активної фази проекту будуть працювати ментори для підтримки учасників (консультації). Програма навчання адаптована як для початківців, так і для діючих підприємців.

Участь в проекті безкоштовна.

Іногородні учасники забезпечуються житлом в м. Житомир на період навчання.

Для переможців розігрується

У вигляді бонусу. Кожен учасник, який відвідав 80% усіх занять і виконав 80% усіх домашніх завдань, зможе взяти участь в конкурсі бізнес-планів і отримати грант в розмірі 1500 євро на розвиток свого бізнесу. Три найкращі учасники отримають грант в розмірі по 1500 євро*.

* в гривневому еквіваленті в перерахунку по курсу НБУ на дату валютування. Кошти можна використати тільки на цільові витрати (обладнання, матеріали тощо)

Як взяти участь в проекті?
1. Заповнити анкету, яка доступна за посиланням до 14 липня 2023 року (18:00).
2. Пройти співбесіду (Обраним учасникам зателефонує координатор та узгодить дату співбесіди, учасники, які не пройшли конкурсний відбір, отримають відповідь електронною поштою).
3. Відвідувати всі навчальні модулі та виконувати домашні завдання.

Проект реалізовується за підтримки ГО “Мондо” (Естонія) в рамках проекту “Для України”, БФ “Справжні українці” і ГО “Вдоскональ себе”.

Запитання по проекту можна надсилати на електронну поштуimproveyourself.zt@gmail.com з поміткою в темі листа “школа МСБ”.

Більше інформації за проектом та анкета для участі тут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *