Стажування у Центрі для жінок – “Centre for Women, Peace and Security” (Лондон)

Програма резиденцій для активісток та активістів створена для тих, чия діяльність спрямована на промоцію справедливості та рівності прав жінок, які проживають на конфліктних територіях. Учасники отримають змогу провести три місяці в “Центрі Жінок, Миру та Безпеки”  (Centre for Women, Peace and Security) в Лондонській школі економіки.

Активісти резиденції працюватимуть над питаннями боротьби із сексуальним та гендерним насиллям в зонах конфліктів, над побудовою миру та його збереженням, а також над тим, яких зусиль можна докласти на локальних рівнях для того, аби посилити безпеку жінок, забезпечити їх активну та ефективну участь в процесі запобігання конфліктам, їх менеджменту та вирішення цих конфліктів.

Центр надасть перевагу заявкам від тих, хто працює в конфліктному чи постконфліктному контексті.

Активістам резиденції буде надано місце та час, щоб попрацювати над своїми проектами, розширити коло знайомств та долучитися до дискусій, аби обмінятися своїми ідеями та знаннями. Активісти будуть залучені до роботи Центру Жінок, Миру та Безпеки, спілкуючись із студентами та викладачами, та допомагаючи в проведенні досліджень, написанні проектів, організації масових заходів та політично-орієнтованих воркшопів для обміну досвідом.

Активісти матимуть час й для власних інтересів, рефлексій та короткого перепочинку. Окрім того кожен отримає своє робоче місце та зможе скористатися ІТ оснащенням Центру, а також матиме повний доступ як до матеріальних, так й до онлайнових ресурсів бібліотеки Лондонської школи економіки. У випадку виникнення необхідності Лондонською школою економіки буде надана додаткова підтримка, тренінги та додаткові можливості для розвитку.

Що забезпечується?

  • Транспортні витрати в обидві сторони (плюс візові витрати)
  • Житло в Лондоні на період трьох місяців
  • Щомісячні кошти на проживання
  • За потреби Центр відшкодує роботодавцю фінансові втрати через відсутність працівника на період участі у програмі

Ми шкодуємо, що Центр не може надати житло чи фінансову підтримку партнерам чи родичам.

Терміни

Стипендія надається на три місяці, в період від вересня 2016 року до грудня 2017.

  • Дедлайн подачі заявок: 1 червня 2016
  • Перша відповідь: до 1 липня 2016
  • Остаточна відповідь: 3 серпня 2016 

Як подати заявку

Необхідно подати заповнену аплікаційну форму, СV та дві рекомендації не пізніше  23:59, середи 1 червня 2016 року

Процес відбору

Заявки будуть спершу розглянуті комітетом Центру Жінок, Миру та Безпеки. Прийняті на цьому етапі заявки будуть передані на розгляд центральному комітету Лондонської школи економіки, який прийме остаточне рішення стосовно кандидатів. Претенденти будуть сповіщені про результати першого етапу до 1 липня 2016 року.

Детальніше.

Переклад: Олександра Ванкевич

Джерело:

Портал “Громадський простір”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *