“Струни серця” заграли новими барвами в Хорошеві

У Хорошівській ОТГ вчергово активно про себе заявив місцевий жіночий клуб “Струни серця”, який вже давно є осередком громадського активізму громади та району.

Під керівництвом місцевої активістки Петрунелі Горбачевської втілювали в життя ідею іншої членкині жіночого клубу Валентини Онофріюк – оновити скульптури шахтаря та жінки-геологині. Розміщені неподалік Музею коштовного і декоративного каміння, вони символізують працівників та працівниць підприємств із видобутку кварцу, які свого часу дали значний поштовх у розвитку Хорошева і околиць.

Хоча цим скульптурам близько 60 років, ремонтувалися й оновлювалися вони дуже давно. Вони заросли кущами й травою, фарба на них облупилася, бетон в багатьох місцях потріскався, і постало питання про загрозу їх зникнення.

 

Жінки доклали багато зусиль, аби почистити ці об”єкти від бруду та старої фарби, погрунтувати, зашпаклювати сколи і щілини. Потім скульптури пофарбували фарбою срібного кольору, а постамент – чорною. Навколо скульптур прибрано сміття, гілля, листя, траву. І тепер стоять шахтар і геологиня як новенькі. – зазначила у коментарі Галина Мінялук, редакторка місцевої газети “Прапор” та Голова БГЖО “Нитка Аріадни”.

 

 

Гарний приклад локальних ініціатив у концепції “Думай глобально, дій локально”! Якщо Ви теж творите гарні справи у своїй громаді і хочете, щоб про них дізнались то надсилайте новину про свій захід нам на ngo.zt.ua@gmail.com. А якщо хочете масштабувати зміни у своїй громаді, то подавайтесь до Команд Змін, де Вас цьому навчать і допоможуть втілити за підтримки ІСАР Єднання та ПРООН.

На основі інформації БГЖО “Нитка Аріадни” 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *