Стереотипи і сексизм щодо жінок у місцевій владі [ґендерна медіа-кав’ярня]

«Відділ у справах молоді та спорту мерії Сум очолила красива білявка», «Тендітна блондинка очолила підрозділ Нацполіції», «26-річна білявка стала заступницею міністра» … Подібні заголовки час від часу з’являються в новинах українських медіа. Розмови про те, що жодних перешкод для жінок іти в політику немає, розбиваються об такі повідомлення і сексистські вислови політиків.

  • Як гендерні стереотипи та сексистські висловлювання впливають на вибір жінок і чим вони шкідливі не лише для них, а й суспільства загалом?
  • Як медівникам/-цям писати про жінок у політиці і чому це важливо?

Про це говоритимемо під час Гендерної медіа-кав’ярні онлайн, яка відбудеться 7 серпня о 14:30 у форматі Zoom-зустрічі за горнятком кави або чаю.

Ключові спікери/ки:

  • Оксана Ярош – голова ГО «Гендерний центр Волині», докторка політичних наук, професорка;
  • Богдана Стельмах-голова Волинського прес-клубу, керівниця проекту «Гендерночутливий простір сучасної журналістики»;
  • Наталія Тарасенко – гендерна експертка, голова ГО «Паритет» (Житомир);
  • Андрій Сочинський – директор ГО “Інститут Креативних Інновацій”, менеджер проекту “Просування участі жінок у політиці та посилення рівних можливостей в Житомирській області”, координатор регіонального партнерства ГО “Громадський Ресурс Полісся».
  • Вікторія Безсмертна, голова ГО “Інститут Креативних Інновацій”, комунікаційниця проекту “Просування участі жінок у політиці та посилення рівних можливостей в Житомирській області”
  • Леся Грищенко, депутатка Коростенської міської ради, заступниця голови депутатської групи з гендерних питань “Рівні можливості” (за згодою)
  • Ірина Ярмоленко, депутатка Житомирської міської ради, членкиня Громадської Ради у МФО “Рівні можливості” у ВРУ (за згодою)

 До участі в медіа-кав’ярні запрошуємо журналісток/журналістів житомирських  медіа, громадських активісток/активістів, блогерів/блогерок, яким цікава тематика.

 Щодо участі в заході звертайтеся, будь ласка, до голови Житомирського прес-клубу Ірини Новожилової – тел.: 067-410-49-58, e-mail: ztpres@ukr.net.

Останній день зголошення – 5 серпня (включно).

_________________

Захід відбувається в межах проєкту «Гендерночутливий простір сучасної журналістики», що реалізовується Волинським прес-клубом у партнерстві з Гендерним центром Волині, Незалежною громадською мережею прес-клубів України та за підтримки «Медійної програми в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *