Однією з передумов релізації реформи вищої освіти в Україні є розвиток лідерського потенціалу студентів та здобуття ними навичок зі створення ініціатив, спрямованих на підвищення ефективності навчального процесу в університетах.
У Великій Британії студенти відіграють важливу роль в організації освітнього процесу. Їхня участь та вплив на покращення освіти та захисту прав студентів надзвичайно цінується. Враховуючи найкращі практики британської системи вищої освіти, Британська Рада в Україні сприяє розбудові студентського самоврядування та розвиненні студентів-лідерів в Україні.
Участь у програмі — це можливість зміцнити власні лідерські компетенції в створенні соціальних ініціатив, обмін досвідом та набуття навичок, необхідних для розвитку власної студентської організації у своєму закладі вищої освіти.
Програма розроблена Михайлом Винницьким (викладач НУ «Києво-Могилянська Академія», Львівської бізнес-школи УКУ та радник Міністра освіти і науки України), також тренерами програми стануть експерти сфери вищої освіти України:
- Тимур Демчук, організатор «КМАртСпейс», «Центру студентського життя» та керівник корпоративних програм з управлінського розвитку KMBS;
- Дмитро Тіщенко, співзасновник «Розумного Хабу» у м. Суми, спеціаліст зв’язків з громадськістю в UA: Суспільне мовлення;
- Сергій Квіт, керівник Центру забезпечення якості освіти НаУКМА;
- Софія Юсипович, президент Асоціації студентів університету Ryerson в м. Торонто, Канада;
- Андрій Рождественський, виконавчий директор «Центру лідерства УКУ», викладач Львівської бізнес-школи УКУ.
НА УЧАСНИКІВ ЧЕКАЮТЬ:
- інсайти планування проектів та процесу створення команди;
- обмін досвідом у сфері наставництва;
- засади комунікації із адміністрацією закладу вищої освіти;
- інструменти та розвиток навичок сторітелінгу;
- дослідження ролі студентів в забезпеченні якості вищої освіти;
- менторська підтримка проектних ініціатив.
НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА СКЛАДАЄТЬСЯ З ДВОХ МОДУЛІВ:
- 9–10 листопада у м. Львів;
- 30 листопада — 1 грудня у м. Київ.
Участь в обох модулях є обов’язковою.
Щоб взяти участь у програмі, необхідно бути активним лідером студентської спільноти у своєму закладі вищої освіти, прагнути вдосконалення системи вищої освіти в Україні.
Для реєстрації необхідно написати та завантажити есе на тему «Ініціатива, яку я хочу впровадити в моєму університеті: чому і як» обсягом до 2 сторінок А4.
Реєстрація відкрита до 23 жовтня 23:59 за посиланням .
Зареєструватись можна індивідуально або командою з двох-трьох осіб з одного закладу вищої освіти. Вік учасників — від 18 років.
ОРГАНІЗАТОРИ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ:
- проживанням в двомісних номерах;
- харчуванням та кава-брейками;
- необхідними матеріалами;
- відшкодування витрат на транспорт до міст проведення модулів.
Підтвердження участі буде надіслано на електронну пошту, вказану в формі реєстрації. Про відмову в участі також буде повідомлено. Для підтвердження участі зі сторони учасника ми будемо просити надіслати придбані проїзні квитки для участі у першому модулі програми.