Тренінг для тренерів за програмами «Генеруй бізнес-ідею» та «Розпочни свій бізнес»

  Ресурсний центр ГУРТ запрошує тренерів серед представників неурядових організацій та бізнес- структур безоплатно здобути унікальні знання і навички бізнес-тренера за програмами Міжнародної організації праці. Тренінг для тренерів відбудеться 2-8 червня 2019 року у Києві в рамках проекту «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні», який здійснюється Міжнародною організацією праці і фінансується у рамках Данської програми підтримки для України.

  Учасники тренінгу, які успішно пройдуть курс навчання та проведуть пілотні тренінги, отримають сертифікати тренера Міжнародної організації праці за програмами «Генеруй бізнес-ідею» та «Розпочни свій бізнес». У подальшому сертифіковані тренери на контрактній основі будуть залучені до проведення тренінгів для майбутніх підприємців у рамках проекту «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» та інших ініціатив.

 Тренінг для тренерів проводиться сертифікованими майстер-тренерами. Робоча мова тренінгу для тренерів – російська.

  Для участі у тренінгу заповніть анкету за посиланням до 18:00 15 травня 2019 року. Будь ласка, вносьте анкетні дані російською мовою, оскільки залучені іноземні тренери не володіють українською.

 Відбір учасників проводиться на конкурсній основі. Кількість місць обмежена. Для цілей відбору з претендентами можливе проведення скайп-інтерв’ю. Результати відбору будуть повідомлені не пізніше 23 травня 2019 року.

 Учасники, які пройдуть відбір, отримають лист-запрошення від організаторів із усіма логістичними та програмними деталями.

 Увага! Участь у тренінгу безоплатна. Організатори забезпечують учасникам тренінгу проживання, харчування та відшкодовують транспортні витрати (потяг купе або 2й клас, міжміський рейсовий автобус).

 Запрошуємо до участі у тренінгу для тренерів і будемо раді допомогти вам відкрити нову сторінку професійної діяльності у ролі бізнес-тренера!

  ДОВІДКОВО: з існуючим в Україні досвідом впровадження тренінгової програми «Розпочни і вдосконалюй свій бізнес» Міжнародної організації праці можна ознайомитися за посиланням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *